Міжнародна фінансова Група АХА (Франція) оприлюднила результати 1-го кварталу 2013 року

18.05.2013

•Загальний дохід збільшився до 28.9 мільярдів Євро (+3%) •Дохід на ринку ризикового страхування склав 10.2 мільярда Євро (+2%) •Дохід у сфері управління активами склав 0.8 мільярда Євро (+8%)

За результатами 1-го кварталу 2013 року світовий лідер у сфері страхування та управління активами Група АХА (Франція) показує стабільне зростання. Загальний дохід Групи АХА збільшився на 3% і склав 28.9 мільярдів Євро. Водночас, доходи у сфері страхування майна і страхування відповідальності зросли на 2% до 10.2 мільярдів Євро. Істотне зростання доходів (+8%) спостерігається і в сфері управління активами.
«АХА успішно розпочала 2013 рік завдяки високим результатам за всіма напрямками бізнесу, а також правильному перерозподілу капіталу, віддаючи пріоритет швидкозростаючим ринкам. На ринках ризикового страхування, а також страхування життя та накопичення ми продовжуємо фокусуватися на прибуткових продуктах», - коментує заступник Голови Правління Групи АХА Дені Дюверне.
«У 1-му кварталі 2013 року ми активно продовжуємо управляти капіталом. АХА оголосила про продаж лайфового бізнесу в США, а також про придбання Tian Ping, що допоможе АХА стати найбільшою компанією на ринку ризикового страхування в Азії і закріпитися як найбільша іноземна P&C компанія в Китаї».
В Україні Група АХА представлена страховою компанією «АХА Страхування». «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України. Європейська якість сервісу, а також своєчасність і повнота виплат - основні принципи роботи компанії АХА в усьому світі. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.
У 2012 році бренд АХА вже четвертий рік поспіль визнаний найдорожчим страховим брендом світу за результатами міжнародного агентства Interbrand.