«АХА Страхування» продовжує покращувати сервіс для своїх клієнтів

04.06.2014

«АХА Страхування» продовжує вдосконалювати послуги для своїх клієнтів. З травня 2014 року клієнти компанії можуть звернутися до Контакт центру за допомогою Скайпу. Скайп акаунт - axa-ua.

Ця можливість буде особливо корисна тим клієнтам, страховий випадок яких стався за межами України. Дзвінок можна здійснити з сайту компанії натиснувши лише одну кнопку.

Зателефонувавши по Скайпу, клієнт попадає на гарячу лінію компанії, де може отримати детальну консультацію за питаннями, які його цікавлять.

Раніше наприкінці 2012 року АХА відкрила власний Контакт центр, а також запустила новий сервіс – Телеврегулювання, тобто врегулювання страхового випадку за телефоном. З червня минулого року розширено графік роботи Контакт центру – з понеділка по суботу з 9.00 до 18.00.

«Якість сервісу – головний елемент глобальної стратегії Групи АХА в усьому світі та в Україні. Ми продовжуємо вдосконалювати наші процеси та послуги, орієнтуючись на потреби наших клієнтів та підвищуючи якість сервісу. Це цінується нашими клієнтами. У 2013 році рівень вдоволеності клієнтів якістю обслуговування склав 93%», - заявив Руслан Грабко, заступник віце-президенту з операційної діяльності «АХА Страхування».

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. П’ятий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 160 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн. євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі AXA (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За підсумками 12 місяців 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн. грн.