«AXA Страхування» виплатила 17 млн. грн. за пошкоджений вантаж

21.02.2014

В лютому цього року СК «АХА Страхування» завершила врегулювання крупного збитку за договором добровільного страхування вантажів, здійснивши фінальний платіж страхового відшкодування в межах збитку.

Виплату на загальну суму 17 млн. грн. було здійснено клієнту у три етапи, при цьому основна сума відшкодування була сплачена у вересні 2013 року, через чотири місяці після інциденту.

Страховий випадок стався наприкінці весни минулого року в порту Мумбаї (Індія). Внаслідок обриву тросу підйомного крану при розвантаженні судна серйозно постраждав вантаж компанії АТ «Запоріжтрансформатор».

«АХА Страхування» - одна з небагатьох українських компаній, яка має великий досвід з врегулювання складних міжнародних збитків за участю великої кількості сторін. Додаткові складності при врегулюванні збитку додавала не тільки відстань, але й наявність великої кількості учасників та рішення, які необхідно було узгодити.

«АХА Страхування», лідер за обсягом виплат за результатами 9 місяців 2013 року, за минулий рік сплатила своїм клієнтам понад 380 млн. тис. гривен. У 2013 році компанія врегулювала 47 965 страхових випадки, а сума страхових виплат склала понад 1 млн. гривен в день. При цьому, за результатами вдоволеності 94% клієнтів задоволені якістю обслуговування.