Мешканка Запоріжжя - щаслива володарка сертифікату на 20 000 грн. від «АХА Страхування»

06.06.2013

24 травня 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» оголосила результати акції «АВТОЦІВІЛКУ КУПУЙ - СВІТОМ МАНДРУЙ!».

  В акції брали участь клієнти AXA, які придбали річний поліс ОСЦПВ в період з 21 березня по 30 квітня 2013 року. Обов'язковою умовою участі в акції була купівля полісу у страхового агента АХА з попереднім замовленням страховки на офіційному сайті «АХА Страхування». Шляхом розіграшу були визначені імена трьох переможців, які отримають туристичний сертифікат номіналом 20 000 грн. кожен.

  Одним з переможців акції «АХА Страхування» стала мешканка Запоріжжя, Бранчук Ольга Петрівна, яка вже четвертий рік поспіль є клієнтом компанії. Щасливий поліс автоцивілки був придбаний для автомобіля ВАЗ 2001.

Акція Запоріжжя

  «О, цього не може бути! Це якийсь сон! Так, в нашому житті більше випадковостей і збігів, ніж закономірностей! », - коментує переможниця, яка планує поїхати в подорож з чоловіком. Серед розглянутих варіантів для відпочинку - Греція, Туреччина або тур по Європі.

  «На щастя страхових випадків не було. А те, що при попередньому замовленні полісу на офіційному сайті «АХА Страхування» страховий агент доставить страховку у зручний для тебе час і місце - це величезна подяка компанії АХА Страхування!», - коментує переможниця.

  При замовленні страховки на офіційному сайті AXA існує дві опції його доставки клієнту: доставка полісу агентом або можливість забрати страховку у найближчому офісі «АХА Страхування».

  Щоб замовити поліс автоцивілки з доставкою, клієнту достатньо заповнити форму на офіційному сайті АХА: www.axa-ukraine.com 

  Для клієнтів AXA, які оформили страховку КАСКО, існує можливість здійснити черговий платіж на сайті страхової компанії. Платежі здійснюються через платіжну систему ПриватБанку, яка гарантує повну безпеку персональних даних клієнта.

  Для активних користувачів мобільним інтернетом, розроблена мобільна версія офіційного сайту АХА. Будь-який бажаючий може зайти на сайт страхової компанії з мобільного пристрою.