«АХА Страхування» проводить акцію для своїх клієнтів

01.08.2013

1 серпня 2013 року стартує літня акція від «АХА Страхування», прийняти участь у якій зможуть лише клієнти компанії.

  Обов'язковою умовою участі є покупка нового полісу (крім поновлення) в період з 1 по 31 серпня 2013 року у страхового агента компанії з попереднім замовленням полісу на офіційному сайті «АХА Страхування» http://axa-ukraine.com. Шляхом розіграшу будуть визначені імена переможців, які отримають стильний планшет.

  Для зручності клієнтів на офіційному сайті «АХА Страхування» існує можливість замовити поліс КАСКО, ОСЦПВ (автоцивілки), страхування майна, страхування від нещасного випадку та інші. Крім того, на сайті компанії клієнт може оперативно прорахувати вартість полісу автоцивілки та страхування майна (АХА Квартира, АХА Будинок). При замовленні полісу існує опція безкоштовної його доставки клієнту.

  Клієнти АХА, які оформили страховку КАСКО, можуть здійснити черговий платіж полісу на сайті компанії. Платежі здійснюються через платіжну систему ПриватБанку, яка гарантує повну безпеку персональних даних клієнта.

  Для активних користувачів мобільним інтернетом, розроблена мобільна версія сайту АХА. Будь-який бажаючий може зайти на сайт компанії з мобільного пристрою або планшету.