Клієнтів «АХА Страхування» негода не лякає

27.03.2013

Суворі погодні умови погіршили настрій багатьох водіїв. Але клієнтів страхової «АХА Страхування» негода не лякає. У кінці 2012 року «АХА Страхування» впровадила новий інноваційний підхід щодо процесу врегулювання збитків – Телеврегулювання. Тепер для того, щоб заявити про збиток клієнту не потрібно приїжджати до офісу, достатньо зателефонувати або зареєструвати збиток на сайті компанії.

Іноваційність підходу АХА полягає у використанні нових для українського страхового ринку технологій обслуговування клієнтів.

«AXA – єдина страхова компанія в Україні, що надає клієнтам подібний сервіс. Сьогодні клієнти АХА можуть зареєструвати та врегулювати збиток за телефоном. Приймаючи до уваги поточні погодні умови – це як ніколи актуально, - заявив Замісник Голови Правління СК «АХА Страхування» Максим Межебицький. – Але ми не бужемо зупинятися на досягнутому. У 2013-2014 роках ми плануємо і далі вдосконалювати наш сервіс, робити його більш зручним та комфортним для клієнтів за використанням сучасних технологій та найкращих європейських практик».

Результати задоволеності клієнтів говорять самі за себе: 96% клієнтів АХА задоволені якістю врегулювання. Підтримка високого рівня задоволеності клієнтів і висока якість сервісу - основні напрямки стратегії компанії у всьому світі і в Україні.

Online Центр Виплат «АХА Страхування»: https://vyplaty.axa-ukraine.com/