«АХА Страхування» четвертий рік виступає страховим партнером Національного конкурсу майстерності Toyota

17.09.2013

13 вересня 2013 року в дилерському центрі «Тойота Сіті Плаза» пройшов Національний конкурс майстерності Тойота. Вже четвертий рік поспіль АХА підтримує ініціативу свого партнера, виступивши страховим спонсором заходу.

  У цьому році концепцією заходу були обрані унікальні гібридні технології Toyota і принципи японської культури. У ході змагання кращі фахівці офіційних дилерських центрів Toyota продемонстрували свої знання та професійні навички, набуті за роки роботи компанії в Україні. Переможці конкурсу були нагороджені подарунками від спонсорів.

  Для гостей заходу були організовані різні інтерактивні та спортивні ігри - катання на сігвеях, міні-гольф і т.д.

 toyota axa 2013

  Страховий спонсор заходу компанія «АХА Страхування» запропонувала гостям взяти участь у вікторині та отримати в якості подарунка пляшку французького вина. Бажаючі також могли сфотографуватися в ролі героїв реклами АХА і отримати фото на згадку.

  На церемонії нагородження в рамках Національного конкурсу майстерності Тойота із заключною промовою виступив Перший Віце-президент «АХА Страхування» Перетяжко Андрій Іванович.

 axa toyota 2013

  «AXA вже четвертий рік поспіль підтримує Конкурс майстерності і для нас це велика честь. Бренд Тойота в усьому світі є синонімом якості та турботи про клієнтів. І в цьому пріоритети наших компаній співпадають. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс. Зараз ми з упевненістю можемо сказати, що клієнти AXA в Україні отримують європейський сервіс. Тому власники автомобілів Тойота можуть бути абсолютно впевнені в якості страхового продукту, що пропонується їм під час придбання автомобіля», - зазначив господин Перетяжко.

  «AXA Страхування», яка належить Групі АХА (Франція), світовому лідеру в сфері страхування та управління активами, представлена на страховому ринку України. Підтримка високого рівня задоволеності клієнтів та високу якість сервісу - основні напрямки стратегії компанії в усьому світі і в Україні.

  Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Четвертий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 163 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 57 країнах світу. У 2012 році дохід Групи АХА склав 90,1 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2012 року в управлінні компанії налічувалося 1,116 трлн. євро активів.

  Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі AXA (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 500 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

  За підсумками дванадцяти місяців 2012 року страхова компанія «AXA Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових платежів, 1-е місце за збором страхових премій по КАСКО, а також 1-е місце за обсягом страхових виплат (за даними журналу Insurance TOP ). Крім того, АХА була визнана найбільшим платником податків 2012 року (за даними журналу TOP Insurance). Станом на 31 грудня 2012 року обсяг ліквідних активів становить 886 млн. 013 тис. грн.