«АХА Страхування» виплатила 966 тис. грн. за договором КАСКО

08.07.2013

18 червня 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» виплатила страхове відшкодування в розмірі 965 934 грн. за договором КАСКО.

  Страховий випадок стався у Донецьку, де зі стоянки ввечері був викрадений чорний BMW X6. Автомобіль був застрахований за програмою КАСКО «Все включено», тобто страхування від усіх ризиків. Це дуже зручно для клієнта, оскільки неможливо передбачити, що може статися з автомобілем на дорозі або навіть на стоянці, що охороняється. Купівля полісу з покриттям обмеженого переліку ризиків не гарантує надійного захисту від непередбачених витрат.

  Крім традиційних ризиків: викрадення, збитки внаслідок ДТП, стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових подій. Поліс АХА також покриває витрати на евакуацію пошкодженого внаслідок страхового випадку авто з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України.

  У середньому «АХА Страхування» виплачує своїм клієнтам більше 1 млн. грн. щодня. За результатами рівня задоволеності клієнтів за 2012 рік, 96% клієнтів АХА задоволені рівнем обслуговування в компанії.