«AXA Страхування» виплатила більше 36,3 млн. грн. у вересні

10.10.2014

«AXA Страхування» у вересні виплатила своїм клієнтам більше 36,3 млн. грн., врегулювавши при цьому 3 471 страховий випадок.

Найбільші виплати за цей період припали на страхування КАСКО. За 2 222 страховими подіями AXA виплатила понад 25 млн. грн. Виплати по ОСЦПВ у вересні місяці склали 4 млн. 294 тис. грн., а з медичного страхування - 1 млн. 789 тис. грн.

«Незважаючи на загальне падіння зібраних премій на страховому ринку, показник виплат в «AXA Страхування» продовжує залишатися на високому рівні, в черговий раз, підтверджуючи платоспроможність і надійність страховика, зважену внутрішню політику щодо диверсифікації ризиків», - коментує перший віце-президент «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.

Підтримка високого рівня задоволеності клієнтів та високий рівень обслуговування - основні напрямки діяльності AXA в усьому світі та в Україні.

Середній термін врегулювання збитків по КАСКО в АХА становить 15 календарних днів. Руслан Грабко, заступник віце-президента з операційної діяльності «АХА Страхування» додає: «Для клієнтів АХА - це чесний і зрозумілий термін. Від моменту дзвінка на гарячу лінію до надходження коштів на розрахунковий рахунок СТО, який статистично включає в себе очікування візиту клієнта на СТО, дефектовку автомобіля та підготовку рахунку майстрами СТО, очікування відповіді від банку, якщо автомобіль в заставі».

«Саме завдяки нашій злагодженій роботі, в центрі якої знаходиться клієнт, рівень задоволеності клієнтів обслуговуванням в AXA становить 93%.», - пояснює Перетяжко.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. П’ятий рік поспіль AXA є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн. євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі AXA (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За підсумками 6 місяців 2014 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за чистими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн. грн.