Туристичний сертифікат на 20 000 грн. від «АХА Страхування» дістався мешканцю Києва

31.05.2013

24 травня 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» оголосила результати акції «АВТОЦІВІЛКУ КУПУЙ - СВІТОМ МАНДРУЙ!».

  В акції брали участь клієнти АХА, які придбали річний поліс ОСЦПВ в період з 21 березня по 30 квітня 2013 року. Обов'язковою умовою участі була купівля полісу у страхового агента компанії АХА з попереднім замовленням страховки на офіційному сайті «АХА Страхування». Шляхом розіграшу були визначені імена трьох переможців, які отримають туристичний сертифікат номіналом 20 000 грн. кожен.
 Одним із переможців акції «AXA Страхування» став житель Києва, Синицький Михайло Васильович, який вже другий рік поспіль є клієнтом компанії. Поліс автоцивілки був придбаний для автомобіля Hyundai Getz.

Акція по осаго

 «Машину вже час змінити, але я дуже радий, що не зробив цього навесні, а купив цей щасливий поліс!», - каже переможець. «Про можливість виграти в акції навіть не замислювався. Фактично, це єдиний суттєвий виграш у моєму житті. Зараз відчуваю радість, тому що АХА подарувала мені можливість здійснити те, що давно планувалося. Ми з дружиною давно планували втекти від дітей на днів десять і влаштувати собі невелику романтичну подорож. Думаю, це буде Європа, зокрема Іспанія».
 «Я знаю, що компанія міжнародна, досить відома, має велику мережу по всьому світу. Нещодавно я проходив навчання в Дубаї і офіс АХА був поблизу. Але головне, що компанія виконує свої обіцянки перед клієнтами», - коментує переможець.