Мешканка Львова стала переможницею акції «АХА Страхування»

05.06.2013

24 травня 2013 року страхова компанія «AXA Страхування» оголосила результати акції «АВТОЦІВІЛКУ КУПУЙ - СВІТОМ МАНДРУЙ!».

  В акції брали участь клієнти АХА, які придбали річний поліс ОСЦПВ в період з 21 березня по 30 квітня 2013 року. Обов'язковою умовою участі була купівля полісу у страхового агента компанії АХА з попереднім замовленням страховки на офіційному сайті «АХА Страхування». Шляхом розіграшу були визначені імена трьох переможців, які отримають туристичний сертифікат номіналом 20 000 грн. кожен.

  Однією з переможниць акції «АХА Страхування» стала мешканка Львова, Левицька Валентина Романівна, яка вже другий рік поспіль є клієнтом компанії. Щасливий поліс автоцивілки був придбаний для автомобіля Ford Kuga.

Акція осаго

  «Спочатку не могла повірити, а потім дуже зраділа», - коментує переможниця, яка планує поїхати в подорож на море. Оперативність і рівень обслуговування складають приємне враження про компанію «АХА Страхування». Планую і надалі продовжувати співпрацю. Велике спасибі!», - додала переможниця.

  При замовленні полісу на офіційному сайті компанії існує дві опції його доставки клієнту: доставка полісу агентом або можливість забрати поліс у найближчому офісі «АХА Страхування».

  Щоб замовити поліс автоцивілки з доставкою, клієнту достатньо заповнити форму на сайті АХА: http://axa-ukraine.com.

  Для клієнтів АХА, які оформили поліс КАСКО, існує можливість здійснити черговий платіж на сайті компанії. Для активних користувачів мобільним інтернетом, розроблена мобільна версія сайту АХА. Будь-який бажаючий може зайти на сайт компанії з мобільного пристрою.