«АХА Страхування» проводить акцію для своїх клієнтів в Запорізькій дирекції

01.10.2013

«АХА Страхування» продовжує демонструвати високі результати, зміцнюючи свої лідерські позиції на українському страховому ринку. Згідно з рейтингом українських страхових компаній журналу Insurance TOP за 1-е півріччя 2013 року, АХА є абсолютним лідером на ринку КАСКО, а також лідером за страховими виплатами в Україні.

Вже четвертий рік поспіль компанія є лідером за збором страхових премій по КАСКО, підтверджуючи статус безумовного лідера авто страхування та високий рівень професіоналізму компанії.

«Такі високі результати неможливі без визнання з боку наших клієнтів. Якість сервісу - один з основних напрямів стратегії АХА в усьому світі і в Україні. Сьогодні 97% клієнтів АХА задоволені якістю обслуговування в АХА. І ми пишаємося, що клієнти віддають перевагу нашій компанії», - заявив віце-президент компанії Гавриленко В'ячеслав Віталійович.

На честь цієї події для клієнтів Запорізької дирекції стартує спеціальна пропозиція. Кожен клієнт АХА, який подовжив договір КАСКО, отримає гарантований сюрприз від компанії. Акція триватиме з 1 жовтня по 31 грудня 2013 року.

Страховой бренд №1