Страхування КАСКО «Все включено»

Що можна застрахувати?


Наземний транспортний засіб, зареєстрований в уповноважених органах Міністерства внутрішніх справ України, який належить Страхувальнику на правах власності, повного господарського володіння, оперативного управління або інших законних підставах (договір оренди, лізингу, доручення тощо), а також встановлене на транспортному засобі додаткове обладнання, а саме:

 • легкові автомобілі
 • вантажні автомобілі
 • автобуси
 • причепи (для вантажних ТЗ)

Від чого можна застрахувати?

Страхування наземного транспорту здійснюється на базі «All Risks» (страхування від усіх ризиків). Крім традиційних ризиків, таких як: «Викрадення», «Збиток внаслідок ДТП», збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.

Купити КАСКО

Страхові ризики

 • Збиток внаслідок ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення транспортного засобу, його окремих складових частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
 • Викрадення. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбою. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу під час його знаходження в будь-якому місці у будь-який час.
 • Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі, крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів (дерев, снігу, каміння, рекламних щитів тощо), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій*.

* — якщо такі події не є виключенням за договором страхування.

Якщо ви все ж таки вирішили купити поліс КАСКО «Все включено» ви отримуєте такі переваги:

 • Страхова сума не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування, тобто збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат, навіть якщо сумарні виплати перевищують страхову суму;
 • При пошкодженні ТЗ відшкодовується відновлювальний ремонт автомобіля із заміною пошкоджених непридатних деталей, вузлів, агрегатів на нові, за цінами на день настання страхового випадку, тобто без врахування зносу деталей, які замінюються (страхування «Нове за старе»);
 • У випадку настання ДТП не є обов’язковим проходження медичного огляду на предмет сп’яніння, крім випадків, коли такий огляд проводиться на вимогу працівника ДАІ (відповідно до чинного законодавства);
 • Страхувальник (його представник) три рази протягом строку дії Договору має право скористатися послугами з транспортування (буксирування) пошкодженого ТЗ від місця аварії до місця зберігання чи місця ремонту, якщо ТЗ не може рухатися своїм ходом в результаті отриманих пошкоджень, що є наслідками страхового випадку. Послуга є безкоштовною для Страхувальника (його представника) в межах ліміту 2 000,00 грн. по кожному окремому страховому випадку. У випадку перевищення вартості транспортування (буксирування) вказаного ліміту, різниця між вартістю транспортування (буксирування) та вказаним лімітом сплачується Страхувальником (його представником) безпосередньо організації, яка надає дану послугу. Дана послуга надається Страхувальнику (його представнику) за умови організації такої послуги виключно через інформаційний центр Страховика (тел. 0 800 30 8855 3, тел. 8855 (з мобільного телефону) – при настанні страхового випадку на території України або + 38 044 8855 0 8855 - при настанні страхового випадку поза межами України ). В окремих випадках, виключно за погодженням зі Страховиком (тел. 0 800 30 8855 3, тел. 8855 (з мобільного телефону)), Страхувальник (його представник) має право сплатити послуги з транспортування (буксирування) самостійно та в подальшому отримати компенсацію вартості таких послуг від Страховика в межах ліміту 2 000,00 грн. на підставі документів, що підтверджують такі витрати. Відшкодовуються витрати, пов’язані з усуненням прихованих пошкоджень та дефектів, спричинених страховим випадком, які були виявлені під час ремонту та можуть бути підтверджені документально
 • Отриманні послуги не лише в Києві, а й у інших містах України.
 • Відшкодовуються витрати, пов’язані з усуненням прихованих пошкоджень та дефектів, спричинених страховим випадком, які були виявлені під час ремонту та можуть бути підтверджені документально.
 • Страхувальник два рази протягом дії Договору може скористатися правом не надавати Страховику документи компетентних органів, які підтверджують настання страхового випадку, окрім випадків викрадення окремих складових частин ТЗ (в тому числі додаткового обладнання). У випадку відсутності документів компетентних органів, які підтверджують настання страхового випадку, страхове відшкодування сплачується в розмірі збитку за вирахуванням встановленої франшизи по відповідному ризику, але не більше ніж 25 000,00 грн. (якщо страхова сума менша ніж 500 000,00 грн.) або не більше ніж 5 % від страхової суми (якщо страхова сума більша ніж 500 000,00 грн.). При цьому страхове відшкодування розраховується та сплачується виключно шляхом перерахування на рахунок СТО.
 • Страхувальник має право не надавати документи компетентних органів, які підтверджують настання страхового випадку, у разі пошкодження виключно скла, приладів зовнішнього освітлення, дзеркал ТЗ за відсутності інших пошкоджень ТЗ без обмежень по сумі та кількості заявлених випадків.
 • Страхове відшкодування виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП (крім випадку виїзду застрахованого транспортного засобу на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі) та за умови, що дії Страхувальника не були навмисними.
 • При розрахунку страхового платежу враховуються відгуки та попередня історія страхування (в тому числі в інших компаніях).
 • Можливість сплати страхового платежу кількома частинами протягом року.
 • До того ж, усі клієнти АХА мають змогу скористатися цілодобовою інформаційною підтримкою, організацією виклику евакуатора, виїздом аварійного комісара на місце ДТП тощо.

Розрахувати вартість полісу каско