Пропозиція для Клієнтів мережі магазинів «АЛЛО»

Страхова компанія «АХА Страхування» пропонує програму добровільного страхування майна «АЛЛО Захист» для Клієнтів, що придбали у мережі магазинів «АЛЛО» товари, а саме: телефон, смартфон, планшет.

За програмою добровільного страхування майна «АЛЛО Захист» підлягають відшкодуванню такі ризики:

  • механічні пошкодження корпусу/екрану приладу;
  • поломка приладу;
  • крадіжка пристрою.

Більш детально з умовами програми Ви можете ознайомитися тут:

У випадку настання страхової події:

  1. Не пізніше ніж протягом 24 (двадцяти чотирьох) годин з моменту настання події (окрім випадків за ризиком «Поломки в результаті перепаду напруги в електромережі, потрапляння рідини в техніку, падіння з висоти та механічних пошкоджень іншими предметами»), повідомити про це компетентні органи, до повноважень яких входить фіксація та підтвердження фактів настання подій, передбачених цим Договором, та розслідування причин їх виникнення.
  2. Протягом 2 (двох) робочих днів після настання події, яка може бути кваліфікована як страховий випадок, сповістити Страховика шляхом надання Повідомлення про настання події у телефонному зверненні до контакт-центру Страховика за номером 044-498-03-08 або 8855 (з мобільного телефону) та виконати всі інструкції, отримані від Страховика.
  3. За ризиками «механічні пошкодження корпусу/екрану/приладу» та «поломка приладу» після реєстрації події Страховиком направити застраховане майно через відділення «Нової Пошти» для отримувача:
    • ТОВ «Ві.Ай.Пі.СервісТрейд» м. Київ, просп. Степана Бандери, 6. Контактна особа - Крапивницька Т.В., тел. (044) 392 02 03.
    • ТОВ «Крок-ТТЦ», м. Київ, вул. Райдужна (Дніпровський район) 25Б. Контактна особа – Коваленко С.А. тел. 0-800-504-504.

У разі настання страхового випадку Ви можете завантажити тут: