ДСЦПВ. Добровільна автоцивілка

Що можна застрахувати?

Цивільну відповідальність за шкоду, заподіяну життю, здоров'ю та / або майну третіх осіб внаслідок дорожньо - транспортної пригоди за участю зазначеного в договорі страхування транспортного засобу. На страхування приймаються виключно ті транспортні засоби, у відношенні яких діє договір обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів Компанії «АХА Україна».

Від чого можна застрахувати?

Страхові ризики:

  • Настання цивільної відповідальності Страхувальника (або інших осіб, що мають законні підстави на управління забезпеченим ТЗ) за шкоду, заподіяну майну третіх осіб внаслідок ДТП;
  • Настання цивільної відповідальності Страхувальника (або інших осіб, що мають законні підстави на управління забезпеченим ТЗ) за шкоду, заподіяну життю та / або здоров'ю третіх осіб внаслідок ДТП. 

Страхова сума

Страхова сума (ліміт відповідальності Страховика) за договором обирається клієнтом самостійно та може становити від 25 000 до 500 000 грн.

Франшиза не застосовується.

Страховий тариф

Страховий тариф не залежить від типу ТЗ, від кількості водіїв та водійського стажу власника ТЗ та інших осіб, чия відповідальність застрахована за договором ДСЦВ;

Страховий тариф залежить від території переважного використання ТЗ. Для клієнтів, у яких є діючий договір ОСЦПВ Компанії «АХА Україна» застосовуються умови «Лояльного залучення»*.

Страхове відшкодування

Страхове відшкодування за договором ДСЦВ виплачується в межах страхової суми як за шкоду, завдану життю і здоров’ю, так і за збитки, завдані майну третіх осіб, в залежності від характеру завданих збитків.

Питання про виплату страхового відшкодування за договором ДСЦВ здійснюється після виплати страхового відшкодування за договором обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (поліс ОСЦПВ). Страхові відшкодування здійснюються в частині, що перевищує розмір страхового відшкодування за таким договором, без застосування франшизи за договором ДСЦВ.

Основні переваги полісу ДСЦВ від АХА

  • Ви на власний розсуд обираєте суму покриття, яка Вас влаштовує, при цьому кожні додаткові 25 000 грн. відповідальності – за ціною від 7 грн.;
  • Вартість страхування не залежить від типу транспортного засобу, кількості водіїв та стажу їх керування;
  • Якщо у вас вже є обов’язкова «автоцивілка», Ви можете скористатись умовами «Лояльного залучення»*.

* про детальні умови «Лояльного залучення» ви можете дізнатись, звернувшись до найближчого офісу  Компанії «АХА Україна»

Додатково при оформленні страхового полісу ОСЦПВ, Ви також можете придбати:

  • поліс ОСЦПВ (обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності (розрахувати вартість);
  • поліс  КАСКО (розрахувати вартість);
  • поліс добровільного страхування від нещасних випадків на транспорті (детальніше).