Повідомити про подію

Переможці 1 етапу акції: "Ще більше ніж Автоцивілка від АХА"

Переможці 2 етапу акції: "Ще більше ніж Автоцивілка від АХА"

Офіційні правила Рекламної Акції: «Ще більше ніж Автоцивілка від АХА»
(надалі – «Правила»)

 

1. Організатор і Виконавець Рекламної Акції «Ще більше ніж Автоцивілна від АХА» (надалі – «Акція»)

1.1. Організатором Акції є Приватне акціонерне товариство «СК «АХА Страхування» (місцезнаходження: м. Київ, вул. Іллінська, 8)  (надалі – «Організатор»).

1.2. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІ АЙ ВАЙ ТРЕЙД» (02125, м. Київ, вул. С.Стальського, 18, оф. 37), (надалі – «Виконавець»).

2. Участь в Акції та Територія її проведення

2.1. Акція проводиться на всій території України.

2.2. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які проживають на території України, досягли повноліття (18 років), та які в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції, які викладені нижче (надалі – «Учасники Акції»).

Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

  • працівники Організатора/Виконавця і будь-яких інших компаній, які беруть участь в підготовці та проведенні Акції та їхні близькі родичі (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
  • неповнолітні особи.

3. Період (тривалість) проведення Акції

3.1. Акція триватиме: з 25 березня 2012року по 10 липня 2012 року включно (надалі – «Період Акції»), при цьому:

3.1.1. етап №1: з 25.03.2012р. до 25.04.2012р.; визначення переможців – до 10.05.2012р.;

3.1.2. етап №2: з 26.04.2012р. до 25.05.2012р.; визначення переможців – до 10.06.2012р.;

3.1.3. етап №3: з 26.05.2012р. до 25.06.2012р.; визначення переможців – до 10.07.2012р.

4. Інформаційна та технічна підтримка Акції. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

4.1. Інформування про деталі та перебіг Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення Правил Акції на Інтернет-сайтах: www.axa-ukraine.com, www.ukrsibbank.com. Та за телефоном 0 800 60 69 76.

Дзвінки зі стаціонарних телефонів на території України безкоштовні.

4.2. Перелік відділень АТ «УкрСиббанк» можна знайти на сайті: www.ukrsibbank.com.

5. Фонд подарунків Акції

5.1. Фонд Подарунків Акції:

5.1.1. паливна картка (надалі – Картка), яка дає право отримати за такою карткою пальне на АЗС мережі  обраної Учасником на власний розсуд (серед мережевих АЗС, запропонованих Виконавцем/Організатором Акції) на загальну суму 1 000,00 грн. (одна тисяча гривень 00 коп.) – надалі Картка.

Загальна кількість Подарунків, передбачених  цим пунктом  складає 36 шт. (тридцять шість);

5.1.2. «футбольні сувеніри» (надалі – «Сувеніри»), а саме: м’ячі (6 шт), шарфи (18 шт), кепки (36 шт.).

Загальна кількість Подарунків, передбачених  цим пунктом  складає 60 шт. (шістдесят).

5.2. Загальний фонд подарунків Акції, передбачених п. 5.1. обмежений і становить кількість, вказану в п.5.1. Правил.  Відповідальність Організатора Акції обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених п.5.1. цих Правил.

5.3. Організатор Акції залишає за собою право збільшити загальний фонд Подарунків Акції, або включити в Акцію додаткові подарунки, не передбачені цими Правилами. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в розділі 4  цих Правил.

5.4. Грошовий еквівалент Подарунків, чи будь-яка заміна Подарунку іншим благом -  не видається.

5.5. Картка  не є іменною, і може бути передана Переможцем Акції іншій третій особі.

5.6. Строк реалізації та умови використання Картки відповідної обраної мережевої АЗС визначається умовами її реалізації, встановленої в рамках такої мережі АЗС.

5.7. Порядок використання, реалізації Картки на АЗС відповідної мережі можна знайти на сайті обраної мережі АЗС.

5.8. Після вручення Переможцю його Подарунку – Картки Виконавець/Організатор не несуть відповідальність за подальше її використання/невикористання Переможцем, та Переможець зобов’язується самостійно ознайомитися з правилами використання Картки мережі АЗС, яку він сам обрав.

5.9. Зображення «Сувенірів» на рекламно-інформаційних матеріалах може відрізнятися від тих, що будуть вручені за кольором, зовнішнім виглядом.

6. Умови участі в Акції та умови визначення власників Подарунків Акції

6.1. Для участі в розіграші Подарунків Учаснику потрібно відповідати наступним вимогам та виконати такі дії в Період дії Акції:

6.1.1. придбати поліс «Автоцивілка» на один рік (для власників легкових авто) від АТ «СК «АХА Страхування» у будь-якому відділенні АТ «УкрСиббанк» на всій території України;

6.1.2. залишити свої контактні дані (прізвище, ім’я, по-батькові, номер телефону), та отримати право стати власником Подарунків Акції, вказаних в п.5.1. Правил.

6.2. Протягом періоду проведення Акції (п.3.1. Правил), серед усіх Учасників, які виконали умови п.6.1. цих Правил, та здійснили дії передбачені в п.6.1.2., 6.1.3. Правил,  проводитиметься розіграш Подарунків Акції  згідно наступного графіку:

 

Період придбання полісу «Автоцивілка»

Дата проведення розіграшу Подарунків

Кількість Подарунків, які розігруються

25.03.2012-25.04.2012

до 10 травня 2012

20 шт. «Сувенірів»

12 шт. Карток

26.04.2012-25.05.2012

до 10 червня 2012

20 шт. «Сувенірів»

12 шт. Карток

26.05.2012-25.06.2012

до 10 липня 2012

20 шт. «Сувенірів»

12 шт. Карток

 

6.3. Розіграш проводитиметься шляхом випадкової комп’ютерної вибірки серед усіх Учасників, які виконали умови участі в Акції згідно графіку, передбаченого в п.6.2. Правил.

6.4. Визначення власників Подарунків відбуватиметься за участю Комісії, яка складається з 2-х представників Організатора, та 1 представника Виконавця Акції, в присутності нотаріуса за адресою Організатора Акції.

6.5. Рішення Комісії про визначення Переможців Акції є остаточними та оскарженню не підлягають.

6.6. Результати визначення переможців Акції кожного з етапів будуть оприлюднені на Інтернет-сайтах: www.axa-ukraine.com, www.ukrsibbank.com протягом 5-ти робочих днів від дати проведення розіграшу.

6.7. Кожного Переможця про те, що він отримав шанс отримати Подарунок, буде сповіщено  Виконавцем за номером телефону, вказаного при оформленні Полісу «Автоцивілка».

 

7. Умови отримання Подарунків.

7.1. Для отримання Подарунку, передбаченого п. 5.1.1., 5.1.2. цих Правил, Переможець Акції, який виконав умови, передбачені в п.6.1. Правил, повинен протягом 10-ти календарних днів від дати повідомлення його про те, що він став Переможцем та/або оприлюднення результатів визначення Переможців, виконати наступні дії:

1. зателефонувати на гарячу лінію Акції, вказану в п.4.1. цих Правил, або надіслати лист на електронну пошту за адресою: podarunok@diytrade.com.ua та вказати свої ПІБ та контактний номер телефону, вибрану мережу АЗС, та

2. зателефонувати до відділення АТ «УкрСиббанк», де такий Переможець придбав Поліс  «Автоцивілка», та  узгодити дату отримання Картки та / або «Сувеніру».

Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за неотримання повідомлення електронною  поштою через не роботу Інтернет провайдерів.

7.2. Переможець при отриманні Картки має підписати при цьому відповідну угоду (договір) про отримання такого Подарунку, та надати копії наступних документів: копію власного паспорту громадянина України (1, 2, 3, 4, сторінка з реєстрацією) та копію власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру.

Зазначені копії документів Переможця Акції повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко вказаними та розбірливими для читання.

7.3 Вручення Картки кожному Переможцю Акції відбувається у приміщенні відділення АТ «УкрСиббанк», де і було придбано відповідний Поліс «Автоцивілка».

7.4 У випадку, якщо Переможець Акції надав не всі документи (інформацію) та/або надані документи (інформація), що передбачені даними Правилами, не відповідають дійсності, мають ознаки фальсифікації, або надані документи не підтверджують права Переможця Акції на отримання Подарунку, передбаченого п. 5.1.1. Правил, такому Переможцю може бути відмовлено в отриманні Подарунку. В цьому випадку буде вважатись, що такий Переможець, добровільно, самостійно відмовився від Подарунку, передбаченого п.5.1.1. цих Правил. Будь-яка компенсація у такому випадку не передбачається. Таким Подарунком Організатор може розпоряджатися на власний розсуд.

7.5. У випадку, якщо протягом 40-ка календарних днів від дати оприлюднення / повідомлення Учасника, що він став Переможцем Акції, та має шанс отримати Подарунок-Картку, або 30-ти календарних днів від дати повідомлення по телефону про обрану мережу АЗС, починаючи від дати згідно п.7.1. Правил, такий Учасник не звернувся до відповідного відділення АТ «УкрСиббанк», де  було придбано відповідний Поліс «Автоцивілка», в якому йому призначено  зустріч, і попередньо не повідомив про необхідність перенесення зустрічі, щоб отримати Картку та / або «Сувенір» , вважається, що такий Учасник добровільно відмовився від Подарунку, не має право на будь-які компенсації чи відшкодування, і Організатор на власний розсуд може розпоряджатися таким Подарунком.

7.6.  Отримати Подарунки Акції, Переможці, які відповідають вимогам, зазначеним в цих Правилах, зможуть тільки особисто.

8. Інші умови

8.1. Заміна Подарунків, передбачених п.5.1. цих Правил  будь-яким іншим благом чи заміна Подарунків на будь-які інші подарунки не допускається. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

8.2. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього Періоду  Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та  їх умов.

8.3. Організатор не несе відповідальності за:

- достовірність наданої Учасниками Акції інформації щодо їх персональних даних;

- невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками Акції своїх обовязків, передбачених цими Правилами.

8.4. Організатор Акції не несе відповідальності за невиконання зобов’язань зазначених в цих Правилах,  у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

8.5. Організатор Акції не несе відповідальність за невиконання зобов'язань зазначених в цих Правилах, в тому числі, стосовно Подарунків передбачених п. 5.1. цих Правил, у разі, коли Учасник Акції, що отримав право на такий Подарунок, не звернувся за Подарунком у строк, відведений згідно п.7.5. Правил, а також у разі відсутності Учасника Акції чи неможливості зв’язатися з таким Учасником та повідомити про Подарунок впродовж Періоду Акції.

8.6. Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

8.7. Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.

8.8. Податки, які необхідно нарахувати та сплатити з вартості Подарунків під час проведення Акції згідно чинного законодавства України утримуються та сплачуються Виконавцем Рекламної акції.

8.9. Фактом участі в цій Акції Учасник  Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції, достовірність наданої ним інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано нижче. Учасник Акції несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

8.10. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором (Виконавцем) Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника/Переможця, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором  Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

8.11. Учасник/Переможець Акції усвідомлює, розуміє та підтверджує, що фактом участі в Акції він/вона підтверджує свою згоду та надає дозвіл Організатору/Виконавцю Акції на використання його/її персональних даних, наданих в рамках участі в Акції, в контексті Закону України «Про захист персональних даних».

Калькулятор автоцивілки