Повідомити про подію

Переможцем першого етапу акції став БАСАРАБА ВИТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ з міста Жмеринка

Переможцем другого етапу акції став ГАЛИК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ з міста Запоріжжя

Переможцем третього етапу акції став КІР’ЯН ПЕТРО ІВАНОВИЧ з міста Києва

УМОВИ АКЦІЇ  «Поліс купуй - на Рив’єру прямуй!»

Замовник

Замовником Акції  «Поліс купуй - на Рив’єру прямуй!» є Приватне Акціонерне Товариство (ПрАТ) СК «АХА Страхування»: м. Київ, вул. Іллінська, 8 (далі за текстом – АХА Страхування).

Організатор

Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Агенція особливих подій «Море»  м. Київ, вул. Дмитрівська, 48-Г.

Строк дії Акції та порядок участі

Калькулятор автоцивілки Дізнайтесь вартість страховки та замовте з безкоштовною доставкою.

Акція діє  з 2 квітня до 15 травня 2012 року включно.
В Акції беруть участь лише повнолітні громадяни України,  за винятком працівників Замовника, Організатора та членів їх сімей, які придбали поліс ОСЦПВ (поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, терміном на  один рік, тільки для власників легкового авто) у будь-якому з офісів  АХА Страхування та партнерів на всій території України.
Адреси офісів АХА Страхування шукайте на сайті: http://axa-ukraine.com

Умови акції

Придбай страховку ОСЦПВ (поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, терміном на  один рік, тільки для власників легкового авто) в офісах АХА Страхування та партнерів впродовж строку дії акції (з 2 квітня  по 15 травня 2012 року включно);
Візьми участь в розіграші сертифікату на придбання туристичного туру на 2 персони на Французьку Рив’єру;

Акція проводиться в 3 (три) етапи:

  • Перший етап з 2 квітня до 15 квітня  2012 року (включно).
  • Другий етап з 16 квітня  до 30 квітня 2012 року (включно).
  • Третій етап з 1 травня  до 15 травня 2012 року (включно).

Призи

В Акції розігруються 3 (три) сертифікати по 1 (одному) у кожному етапі, вартістю 25000,00 гривень кожен сертифікат. Сертифікат дає  право на отримання 4-денного туристичного туру у літній період на 2 персони з екскурсією по Французькій Рив’єрі  від туристичного оператора "Пан Укрейн".

Отримання призу

Визначення переможців розіграшу відбудеться  в 3 (три) етапи у присутності нотаріуса за участі представників Замовника та Організатора шляхом випадкової комп’ютерної вибірки.

  • Офіційний розіграш  сертифікату серед покупців першого етапу Акції відбудеться 26 квітня  2012 року;
  • Офіційний розіграш сертифікату серед покупців другого етапу Акції відбудеться 15 травня  2012 року;
  • Офіційний розіграш сертифікату серед покупців третього етапу Акції відбудеться 25 травня 2012 року;


Результати визначення переможців та ім’я переможців кожного етапу Акції будуть оприлюднені на сайті АТ «СК «АХА Страхування» -  www.axa-ukraine.com
Інформацію стосовно отримання призу переможцем буде сповіщено окремо за наданим контактним номером телефону або листом, у разі відсутності номера телефону.

Інші умови

Сертифікат на суму 25000,00 гривень дає право власнику на отримання туристичних послуг у будь-якому з офісів туристичного оператора «Пан Укрейн».
Дія сертифікату розповсюджується на тури, представлені туристичним оператором «Пан Укрейн». Інформація про офіси туристичного оператора знаходиться на сайті:
www. panukraine.kiev.ua
Обмін сертифікату на грошові кошти або інші послуги не здійснюється.
У випадку, якщо вартість обраного власником сертифікату туру вище  суми сертифікату, власник сертифікату зобов’язаний доплатити туристичному оператору необхідну частину коштів.
Вручення призу відбувається при пред’явленні  документів,  що засвідчують особу переможця та ідентифікаційного номеру Переможця в офісі АХА Страхування, в якому відбулось придбання полісу.
Власник сертифікату має право передати його третім особам.
Беручи участь в Акції, Учасник підтверджує свою згоду з вищевикладеними Умовами участі в Акції.
В разі, якщо з причин, незалежних від Замовника та Організатора, переможець не отримав сертифікат протягом 30 днів після проведення відповідного розіграшу, такий переможець втрачає право вимоги сертифікату.
Учасник надає Замовнику згоду на використання своїх даних, а саме: ім’я, прізвище, адресу, паспорті дані, ідентифікаційний номер в рамках проведення Акції, а Організатору надає право використовувати відео- та фото- зображення учасника, брати у останнього інтерв’ю про участь в Акції та розміщувати їх в будь-яких засобах масової інформації, а також використовувати фото- та відео- зйомку з учасником для виготовлення будь-яких рекламних матеріалів без сплати будь-якої винагороди.
Організатор Акції має право змінювати умови Акції.  
Учать в Акції означає ознайомлення та повну згоду учасників Акції з цими Умовами.
Податок з доходів фізичних осіб утримується та перераховується Організатором.

Розрахувати вартість ОСЦПВ