Повідомити про подію

Калькулятор автоцивілки  Дізнайтесь вартість автоцивілки на сайті, замовте поліс з безкоштовною доставкою та приймайте участь в розіграші туристичних сертифікатів!


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ 

1. ЗАМОВНИК:

Замовником Акції "АВТОЦИВІЛКУ КУПУЙ – СВІТОМ МАНДРУЙ" є Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» (далі Замовник), адреса: м. Київ, вул. Іллінська, 8

Сайт: www.axa-ukraine.com

Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483283 від 17.09.2009р

2. ОРГАНІЗАТОР:

Організатором Акції  є Товариство з обмеженою відповідальністю «АГЕНЦІЯ ОСОБЛИВИХ ПОДІЙ «МОРЕ», адреса: м. Київ, вул. Дмитрівська 48-г 

3. ПАРТНЕР

Партнером Акціє є Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична Фірма «Весь Світ»,  адреса: м. Київ, вул. Кутузова 4 оф. 21

4. СТРОК ДІЇ ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

4.1.  Акція розпочинає діяти 21 березня 2013 року і триває до 30 квітня 2013 року (включно);

4.2.  Місцем проведення Акції є підрозділи (відділення) Замовника або будь-які інші місця, де можна придбати поліс ОСЦПВ Замовника, на території України.

5. УЧАСНИКИ АКЦІЇ

5.1. В Акції "Автоцивілку купуй – світом мандруй" можуть брати участь лише повнолітні громадяни України, які придбали річний поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (далі - Поліс ОСЦПВ) у страхового агента Замовника, попередньо замовивши його на офіційному сайті Замовника: www.axa-ukraine.com.

5.2. Учасник Акції "Автоцивілку купуй – світом мандруй" має право взяти участь у Акції за кожен Поліс ОСЦПВ, укладений ним у період з 21 березня 2013 року до 30 квітня 2013 року включно.

5.3. Учасники Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації при укладенні договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

5.4. Учасниками Акції не можуть бути працівники та члени їхніх родин, штатні та позаштатні агенти, страхові та не страхові партнери Замовника та Організатора.

5.5. Страхувальник автоматично стає учасником Акції з моменту отримання Замовником відомостей про оплату поліса ОСЦПВ відповідно до вимог, зазначених у пункті 5.1. цих Умов.

5.8. Адреси та контактні дані  Замовника  доступні на сайті: www.axa-ukraine.com.

6. УМОВИ АКЦІЇ

6.1. Учасник Акції "Автоцивілку купуй – світом мандруй", який придбаває річний поліс ОСЦПВ у страхового Агента АТ «СК «АХА Страхування», попередньо замовивши його на офіційному сайті АТ «СК «АХА Страхування»  впродовж строку дії Акції (з 21 березня 2013 року до 30 квітня 2013 року включно), отримує право на участь у розіграші одного з трьох сертифікатів (далі - Приз), описаних нижче в Умовах Акції.

6.2. Акція проводиться в один етап.

6.3. Визначення переможців розіграшу відбудеться шляхом офіційного розіграшу 3-х (трьох) сертифікатів серед Учасників Акції 24 травня 2013 року.

6.4. Умови проведення розіграшу

6.4.1. Розіграш проводиться у м. Києві у присутності обраного Замовником або Організатором нотаріуса, за участі представників Замовника та Організатора.

6.4.2. Переможці розіграшу (надалі – Переможці) визначаються з Учасників Акції за випадковою ймовірністю шляхом електронного жеребкування за номером Полісів ОСЦПВ, попередньо внесених у програму «Генератора кодів та випадкових чисел».

6.4.3 Організатор Акції гарантує об’єктивність, чесність та відкритість при визначенні Переможців.

6.4.4. Жеребкування проводиться відповідальною особою, з допомогою програмного забезпечення «Генератора кодів та випадкових чисел», визначеного Спостережною комісією та під наглядом Спостережної комісії.

6.4.5. Інформація про Переможців (ПІБ, номер, дата укладення і строк дії Поліса ОСЦПВ), серія та номер сертифікату, який кожен із них виграв, заносяться до протоколу Спостережної комісії – таким чином формується список Переможців.

6.4.6. Організатор повідомляє Переможців про результати розіграшу та адресу, за якою можна отримати Приз, протягом 10 днів із дати проведення розіграшу у телефонному режимі та/або рекомендованим листом.

6.4.7. Усі результати розіграшу є остаточними і оскарженню не підлягають.

6.4.8. Наступного дня після розіграшу інформація про результати розіграшу публікується на інтернет-сайті Замовника - Страхової компанії «АХА Страхування» www.axa-ukraine.com.

7. ПРИЗИ

7.1. В Акції розігрується право на отримання одного з трьох сертифікатів, що дають право поїздки в туристичний тур на двох осіб від Партнера Акції ТОВ «Туристична Фірма «Весь Світ».

7.2. Сертифікати є рівними за своїм номіналом.

7.3. Призами є три Сертифікати на суму 20000 (двадцять тисяч) гривень кожен.

8. ОТРИМАННЯ ПРИЗУ

8.1. Отримати призи зможуть тільки Учасники Акції, які відповідають вимогам, зазначеним у пункті 5 цих Умов.

8.2. Порядок та спосіб вручення призів Переможцям Організатор Акції визначає самостійно.

8.3. Вручення Призів відбуватиметься у київському чи будь-якому іншому регіональному представництві Замовника, яке розташоване за місцем проживання Переможця.

8.4. Право на отримання Призу зберігається за Переможцем протягом 30 (тридцяти) днів від дня проведення розіграшу.

8.5. Для отримання Призу Переможець повинен надати такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера, оригінал примірника Поліса ОСЦПВ.

8.6. Переможець має право відмовитися від отримання Призу. Заміна призів на грошовий еквівалент не допускається.

8.7. Якщо Переможець з будь-яких причин відмовляється або не може протягом 30 (тридцяти) днів від дня проведення розіграшу отримати приз особисто або через уповноважену ним особу на підставі оформленої у відповідності з чинним законодавством довіреності, він не має права передати приз третій особі, і в такому разі втрачає право на отримання призу.

8.8. Після отримання Призу Переможець має право на власний розсуд розпоряджатися Призом, в тому числі має право передати його третім особам.

8.9. Сплату податку з доходів фізичних осіб-Переможців здійснює Організатор.

8.10. Будь-які інші податки, збори та інші обов’язкові платежі, пов’язані з отриманням (оформленням документів, використанням, оформленням віз тощо) Призу, сплачує Переможець за власний рахунок.

9. СПОСТЕРЕЖНА КОМІСІЯ

9.1. За перебігом і результатами Акції наглядатиме Спостережна комісія (далі – Комісія), яку призначає Організатор.

10. ІНШІ УМОВИ

10.1. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції.

10.2. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за неможливість Учасника використати отриманий Приз у разі настання форс-мажорних обставин.

10.3. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за роботу пошти, будь-які поштові помилки, затримку поштових відправлень тощо, а також за роботу операторів зв’язку.

10.4. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Призу з інших, не залежних від Замовника та Організатора Акції причин.

10.5. Замовник та Організатор Акції не несуть відповідальності за якість послуг, що надаються в обмін на Приз за цими Умовами.

10.6. Дія Призу розповсюджується на тури вартістю зазначеною у ньому та представлені в асортименті Партнером Акції ТОВ «Туристична Фірма «Весь Світ».

10.7. Обмін Призу (Сертифікату) на грошові кошти або інші послуги не здійснюється.

10.8. У випадку, якщо вартість туру перебільшує суму сертифікату, власник сертифікату зобов’язаний доплатити необхідну частину коштів (різницю).

10.9. У випадку, якщо вартість туру є меншою суму сертифікату, власник сертифікату не має права на отримання різниці у грошовому еквіваленті.

10.10. Призи, які залишились не врученими через те, що Учасники не дотримались вимог, зазначених у цих Умовах, Організатор Акції використовує на власний розсуд.

10.11. Учасники, беручи участь в Акції, добровільно погоджуються надати Замовнику та Організатору Акції інформацію, визначену Замовником та Організатором Акції як необхідну для участі в Акції та отримання призів та відповідно даючи згоду на збір і обробку персональних даних у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року.

10.12. Своєю участю в Акції всі Учасники, включаючи Переможців, погоджуються на проведення фотозйомки за їхньої участі та надання рекламних інтерв’ю про участь у розіграші, а також погоджуються, що їхні ПІБ та фотоматеріали за їхньої участі можуть бути оприлюднені або використані Замовником та Організатором Акції з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Замовнику та Організатору Акції. Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Замовником та Організатором Акції без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань тощо із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.

10.13. Проїзд до місця обміну Сертифікату на туристичні послуги Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична Фірма «Весь Світ» і в зворотному напрямку, проживання, харчування та будь-які інші витрати Переможців на час обміну, оформлення документів по отриманню туристичних послуг оплачуються Переможцями самостійно та компенсації не підлягають.

10.14. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Умов, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення приймає Організатор Акції. Рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.

10.15. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Умовами та зобов’язуються їх виконувати.

10.16. Інформування про умови проведення Акції "Автоцивілку купуй – світом мандруй" здійснюється страховим Агентом Замовника в момент придбання полісу ОСЦПВ, а також шляхом розміщення цих Умов на інтернет-сторінці Замовника Акції Страхової компанії «АХА Страхування» та в кожному підрозділі Страхової компанії «АХА Страхування». Крім того, консультації щодо участі в Акції можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 60 69 76.