Повідомити про подію

axa-strakhuvannya-v-merezhi-ashan.jpg


ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ 
«АХА Страхування в мережі «Ашан»


1. Ініціатор. Організатор: 
Ініціатором та Організатором акції «АХА Страхування в мережі «Ашан» (далі також – «Акція») є Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» (код ЄДРПОУ - 20474912) (далі - Організатор), адреса: Україна, 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8.
Офіційний сайт: www.axa-ukraine.com
Ліцензії Держфінпослуг: серія АГ № 569137 від 24.12.2010р, серія АВ № 483282 від 17.09.2009 р.

2. Партнер: 
Товариство з обмеженою відповідальністю «Ашан Україна Гіпермаркет» (код ЄДРПОУ - 35442481), адреса: Україна, 04073, м.Київ, пр-т Степана Бандери 15-А (надалі – «Ашан»)
(далі також – «Партнер» або «Ашан»).

3. Строк дії та місце проведення Акції 
3.1. Акція діє з 20 вересня 2017 року по 17 жовтня  2017 року (включно).

3.2. Місцем проведення Акції є гіпермаркети «Ашан»  на території України, окрім тимчасово окупованих і непідконтрольних органам державної влади України територій, що визначені чинним законодавством України, в яких можна оформити договори страхування Організатора, за переліченими нижче адресами, а саме: 
3.2.1.гіпермаркет«Ашан Петрівка» (м. Київ, пр-т. Степана Бандери, 15а);
3.2.2. гіпермаркет «Ашан Радужний» (м. Київ, пр-т. Генерала Ватутіна, 2); 
3.2.3. гіпермаркет «Ашан Кільцева» (Київська область, Києво-Святошинский район, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 4);
3.2.4. гіпермаркет «Ашан Біличі» (м. Київ, вул. Берковецька, 6); 
3.2.5. гіпермаркет «Ашан Либідська» (м.Київ, вул.Горького (Антоновича), 176); 
3.2.6. гіпермаркет «Ашан Чернігівська» (м.Київ, вул. Хоткевича Гната, 1-Б);
3.2.7. гіпермаркет Ашан Кривий Ріг (м. Кривий Ріг, площа 30-річчя Перемоги 1а);
3.2.8. гіпермаркет Ашан Запоріжжя (м. Запоріжжя, вул. Запорізька, 1б);
3.2.9. гіпермаркет Ашан Львів Сокільники (Львівська обл., Пустомитівський р-н, с.Сокільники, вул.Стрийська, 30);
3.2.10. гіпермаркет Ашан Львів Південний (Львів, вул. В. Великого 58);              
3.2.11. гіпермаркет Ашан Фонтанка (Одеська область, Комінтернівський район, с.Фонтанка Комплекс будівель та споруд №1).

4. Учасники Акції. Цільові продукти страхування
4.1. Учасниками Акції «АХА Страхування» в мережі «Ашан» можуть бути постійні та нові клієнти Організатора і Партнера, які придбали договір страхування (поліс) Автоцивілки Організатора в  магазинах мережі «Ашан» за адресами вказаними в п.3.2.1.-3.2.11, та які відповідають вимогам для участі в Акції, що вказані в п 4.2-4.4. та в розділі 5.
4.2. В Акції можуть брати участь дієздатні громадяни України, які проживають на території України, досягли повноліття (18 років), та які в період проведення Акції належним чином та в повному обсязі виконали всі правила та умови цієї Акції.
4.3. Учасниками Акції можуть бути лише  фізичні особи.
4.4.Учасники Акції несуть особисту відповідальність за достовірність наданої ними інформації при укладенні договору страхування із Організатором.
4.5. Адреса та контактні дані Організатора доступні на інтернет-сайті: www.axa-ukraine.com
4.6. Цільовий продукт страхування Організатора, що бере участь в Акції:
- обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (у тексті Правил- «Автоцивілка»).

5. Умови Акції
5.1. Кожен клієнт, який в період проведення Акції, зазначеного  в п. 3.1. Правил, придбає цільовий страховий продукт «Автоцивілку» у магазині мережі «Ашан», гарантовано отримує Подарунок, який вказано в п. 7.1.
5.2. Для отримання Подарунку кожен Учасник Акції повинен виконати вимоги для участі в Акції, а саме:
- договір страхування цільового страхового продукту має бути оформлений та оплачений в період дії Акції;
- договір страхування цільового страхового продукту має бути придбаний фізичною особою, яка досягла 18-ти річного віку та являється дієздатним громадянином України;
- договір страхування цільового страхового продукту оформлюється строком на 1 (один) рік;
- продаж договорів страхування цільового страхового продукту відбувається виключно у магазинах мережі «Ашан»  за адресами вказаними в п. 3.2.1 – 3.2.11 із використанням програмного забезпечення Організатора.

6. Подарунки
6.1. Подарунком Акції є договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Більше ніж Автоцивілка». Договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Більше ніж Автоцивілка» вступає в дію тільки після його активації Учасником Акції.
6.2. Подарунок – договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Більше ніж Автоцивілка» зазначається в окремому фіскальному чеку ТОВ «АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ» у вигляді – «Більшеніжавтоцивілка01», сума 150,00 гривень з позначкою «В КРЕДИТ». Така вказівка у чеку означає, що учасник Акції отримує в гіпермаркеті «Ашан» Подарунок - договір добровільного страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів «Більше ніж Автоцивілка» вартістю 150 грн., при цьому грошових коштів за нього не сплачує.

7. Отримання Подарунку
7.1. Кожен учасник Акції, що відповідає вимогам для участі, що вказані в Розділах 4 та 5 цих Правил, отримує Подарунок одразу після оформлення договору Автоцивілки, який було придбано протягом дії та в рамках проведення Акції, в магазині, в якому здійснювалося оформлення відповідного договору страхування, або за іншою адресою, узгодженою Учасником та Організатором.
7.2. Учасник Акції має право відмовитися від отримання Подарунку.
7.3. Якщо Учасник Акції з будь-яких причин відмовляється від дня одержання Подарунку, то в такому випадку Учасник втрачає право скористатись Подарунком.
7.4. Учасник Акції не має права передавати Подарунок третій особі.

8. Спостережна комісія
8.1. За перебігом і результатами Акції наглядає Комісія, яку призначає Організатор за участю Партнера Акції.

9. Інші умови
9.1. Організатор  та Партнер Акції не несуть відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції.
9.2. Організатор  та Партнер Акції не несуть відповідальності за неотримання Учасниками Акції Подарунків з інших, не залежних від Організатора та Партнера Акції, причин.
9.3 Вартість Подарунку не є об`єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб та військовим збором відповідно до п. 165.1.39 Податкового кодексу України. Учасники Акції, що отримали Подарунок на умовах цих Правил не мають права на будь-яку грошову компенсацію у разі відмови від отримання Подарунку (укладення Договору). Вартість Подарунку, у разі розірвання Договору Учаснику Акції, не повертається.
9.5. Учасники Акції добровільно погоджуються надати Організатору та Партнеру Акції інформацію, необхідну для участі в Акції та отримання Подарунків. Учасники дають згоду на збір і обробку персональних даних у відповідності до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 1 червня 2010 року (зі змінами та доповненнями).
9.6. Своєю участю в Акції всі учасники Акції погоджуються на проведення фотозйомки за їхньої участі та надання рекламних інтерв’ю про участь в Акції, а також погоджуються, що їхні ПІБ та фотоматеріали за їхньої участі можуть бути оприлюднені або використані Організатором та Партнером Акції з рекламною метою у будь-яких друкованих, аудіо- і відеоматеріалах, на будь-якій території, на необмежений строк, без попереднього узгодження та безкоштовно. Всі авторські права на такі матеріали будуть належати Організатору та Партнеру Акції. Учасники також погоджуються з тим, що їхні дані можуть бути внесені до бази даних та використані Організатором та Партнером Акції без будь-яких часових обмежень для надсилання інформації, повідомлень, проведення телефонних опитувань із інформаційною, маркетинговою чи рекламною метою.
9.7. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор  Акції та Партнер за взаємною згодою сторін. Прийняте сторонами рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.
9.8. Своєю участю в Акції всі Учасники повністю погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.
9.9. Інформування про умови проведення Акції «АХА Страхування в мережі «Ашан» здійснюється шляхом розміщення цих Правил на інтернет-ресурсах Організатора та Партнера Акції. Крім того, консультації щодо участі в Акції можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 30 27 23.