Повідомити про подію

AXA Group (Франція) – це світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом №1 в світі. Ми пропонуємо нашим клієнтам - фізичним особам, а також малим, середнім і великим підприємствам - широкий спектр продуктів і послуг у сфері страхування ризиків, пенсійного страхування, фінансового планування та управління активами.

Основні цифри

  • 64 країни діяльності
  • 103 мільйони клієнтів
  • 166 000 працівників та комерційних партнерів
  • 99 мільярдів євро доходів

Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.

Наші зобов’язання

AXA прагне вести бізнес відповідально і базувати відносини із зацікавленими сторонами на засадах надійності, впевненості та довіри. АХА взяла на себе та послідовно виконує такі зобов’язання:

Наші клієнти: Послідовно надавати ефективні послуги та адаптовані рішення, дотримуючись при цьому високих стандартів професійної етики.

Наші акціонери: Досягати високих показників успішності бізнесу, які є одними з кращих у галузі, а також забезпечити прозорість фінансової інформації.

Наші співробітники: Надавати можливість для професійної самореалізації, пропонуючи підтримку й повагу на робочих місцях, де заохочується відповідальність та розвиток.

Наші постачальники: Підтримувати партнерських стосунків з постачальниками, базуючись на чітко визначених принципах співпраці та постійного діалогу.

Суспільство: Діяти, як соціально відповідальна компанія, ділитися нашим професійним досвідом з спільнотою та підтримувати благодійні ініціативи.

Навколишнє середовище: Сприяти збереженню та покращенню екології, надаючи наш досвід та знання з управління ризиками в сфері навколишнього середовища та запровадження принципів екологічно безпечної організації праці.