Повідомити про подію

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, представлена на українському страховому ринку з 2007 року, входить до французької Групи AXA,. Сьомий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі. У 2014 році АХА визнана Найкращим зеленим страховим брендом світу. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

Згідно з внутрішнім звітом страховика за 12 місяців 2015 року АХА в Україні зібрала понад 1 млрд грн страхових премій, що на 44% або на 331 млн грн перевищує результат минулого року за аналогічний період.

«АХА Страхування» виплатила за даний період своїм клієнтам понад 490 млн грн, приріст склав 31%, це на 116 млн гривень більше ніж у 2014 році.

«Ми вдячні нашим клієнтам за підтримку і довіру, завдяки яким навіть в непростий час кризи нам вдалося не тільки підтвердити свої позиції лідера, а й зробити чимало революцій в обслуговуванні - запустити продукти з онлайн активацією, послугу автовідновлення договорів КАСКО, клієнтський портал «Моя АХА» і багато іншого. У центрі всіх наших нововведень, інноваційних послуг і процесів завжди стоїть клієнт, його захист і наше бажання передбачати очікування, - прокоментував Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

АХА завжди приділяє велику увагу соціуму, в якому веде свою діяльність. Уже не перший рік «АХА Страхування» є найбільшим платником податків у страховому секторі України - в 2015 році компанія виплатила понад 122 млн грн податків і зборів до бюджету країни.

«Крім рекордного показника зібраних премій, «АХА Страхування» отримала в 2015 році найбільший інвестиційний дохід, який склав 122 млн грн і зібрала рекордний показник регресних зборів в розмірі 35 млн грн. Також в 2015 році були суттєво покращені показники збитковості. Всі ці результати в комплексі дозволили створити безпрецедентний резерв під страхові випадки, які сталися в зоні АТО (в сумі 73 млн грн), а також показати прибуток за МСФЗ у сумі 7,5 млн грн», - прокоментував Микола Іванінів, фінансовий директор СК «АХА Страхування».

Платоспроможність компанії «АХА Страхування» залишається на високому рівні, що підтверджено наступними чинниками:

 • фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний в 3 рази;
 • коефіцієнт покриття страхових резервів ліквідними активами, що характеризує здатність страхової компанії забезпечити виконання взятих на себе страхових зобов'язань за рахунок ліквідних активів, склав 1,8.

«Дані результати формують надійну базу для фінансової стабільності компанії в 2016-2020 рр., надаючи можливість генерувати стабільний дохід і гарантувати виплати нашим клієнтам», - додав Микола Іванінів.

У 2016 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Страхові виплати» і «Автострахування».

Визнана «Найпрофесійнішою страховою компанією» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

Здобула 1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016);

Першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко присвоєно 1-е місце в номінації «Особистість страхового ринку» (рейтинг газети «Бізнес», 2016).

«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес).

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.

Страхова компанія «AXA Страхування» прагне стати більш доступною для своїх клієнтів. Філії та представництва компанії розташовані в усіх регіонах України. Регіональна мережа страхової компанії «АХА Страхування» представлена в більш ніж 200 містах України, а агентська мережа нараховує більше 2 800 агентів.

До того ж, страхові поліси компанії можна придбати в будь-якому відділенні АТ «УкрСиббанку» (BNP Paribas) та інших банків-партнерів. Це понад 1000 відділень по всій території України.

«Ми впевнені, що перебуваємо на правильному шляху. Оскільки АХА дійсно вірить у майбутнє України, ми продовжуємо далі інвестувати в якість сервісу, нові технології, діджитал, страхування здоров'я, агро- та автострахування і звичайно ж в свою команду: в навчання, коучинг співробітників, що допомагає робити «АХА Страхування» все більш і більш професійною. Але головне - намагаємося змінити в кращу сторону страховий ринок в цілому. Я впевнений, будучи лідером, ми зобов'язані брати на себе цю відповідальність, і нам це успішно вдається!», - коментує Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».

Якість сервісу – основний елемент глобальної стратегії АХА в Україні та в усьому світі. «АХА Страхування» регулярно відслідковує рівень задоволеності своїх клієнтів. За результатами міжнародного незалежного опитування у другому півріччі 2015 року рівень задоволеності клієнтів якістю обслуговування в процесі врегулювання склав 93%.

Страхова компанія «АХА Страхування» спеціалізується на автострахуванні (КАСКО), майновому страхуванні, страхуванні цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), страхуванні від нещасних випадків, медичному страхуванні та інших видах страхування.

В цілому компанія має ліцензії на здійснення 25 виду страхування.

Ліцензії Страхової Компанії «АХА Страхування».

«АХА Страхування» є членом «Української Федерації Убезпечення», «Моторного Транспортного Страхового Бюро України» та інших професійних об’єднань.

 

Інформація про Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування»

Ми в АХА вирішили підсилити стратегію нашого бренду, використовуючи новий підпис: змінюємо стандарти.

Акцентуючи увагу на головній проблемі на ринку — недостатності довіри — цей підпис відображає наше тверде рішення стати брендом, якому віддають перевагу наші клієнти.

Провівши ретельний аналіз, ми зрозуміли, що надання переваги тому чи іншому бренду в галузі страхових та фінансових послуг повністю залежить від довіри до нього клієнтів. Зараз рівень цієї довіри — недостатній, без огляду на бренд. Причина цього — у загальному переконанні споживачів: наше суспільство перетворюється на «світ обіцянок». Цю думку ми і повинні змінити.

За обіцянками… доказ

Ми більше не хочемо давати обіцянок. Натомість, ми прагнемо показати нашу здатність відповідати на потреби клієнтів справжніми та відчутними діями і, таким чином, встановлювати з ними тривалі стосунки взаємної довіри.

3 ключові принципи, які дозволять змінити наш бізнес: уважність, надійність та доступність

Саме на таке ставлення до себе чекають клієнти від компаній страхового та банківського сектору в обмін на свою довіру. Ці три принципи було визначено за допомогою дослідження споживачів, проведеного на різних ринках, незалежно від рівня їхнього розвитку.

Вони є рушійною силою всіх наших дій та зобов’язань перед клієнтами.

Простий і зрозумілий стиль

Ми уникаємо кліше. Ми не використовуємо рекламні макети, на яких зображено людей чи родини, що живуть в ідеальному віртуальному світі, постійно посміхаються та завжди щасливі. Ми показуємо звичайних людей, яких можна зустріти щодня. Наші комунікації прості та прямі, оскільки вони нерозривно пов’язані з нашими клієнтами. Ми не заперечуємо справжніх проблем, і це підсилює довіру до нас.

Символом зміни для АХА: «свіч»

Використавши «Свіч» — червону діагональну лінію логотипу АХА, ми створили сильний графічний образ, який дозволяє посилити ступінь пізнаваності нашого бренду. «Свіч» стає символом змін для АХА та справжнім втіленням нашої відмінності від інших.

2010

 • Переможець рейтингу “ТОП100. Кращі компанії України” за версією видавництва “Економіка”
 • Переможець конкурсу BEST of Kyiv 2010 за версією газети Kyiv Post
 • Лідер Клубу страхової виплати (журнал “Страхова справа”)

2011

 • “Ескперт-рейтинг” – група А – “найвищий рівень надійності”
 • Лідер класу «Страхування КАСКО» (журнал Insurance TOP)
 • Лідер класу «Найбільший платник податків» (журнал Insurance TOP)
 • Лідер класу «Кращий роботодавець» (журнал Insurance TOP)
 • Лідер класу «Краща маркетингова стратегія» (журнал Insurance TOP)
 • «Найбільш професійна страхова компанія» (журнал «Бізнес»)
 • #1 з соціальної відповідальності серед страхових компаній («Гвардія 500»)

2012

 • Голова Правління «АХА Страхування» Філіп Вотле очолив рейтинг керівників страхових компаній («Гвардія»)
 • Лідер класу «Страхування КАСКО» (журнал Insurance TOP)
 • Лідер класу «Страхові премії» (журнал TOP Insurance)
 • 2-е місце за об’ємом страхових відшкодувань (журнал TOP Insurance)
 • Лідер класу «Найбільший платник податків» (журнал Insurance TOP)

2013

 • Лідер «Фінансового рейтингу» у категорії найпрофесійніша страхова компанія (газета «БІЗНЕС»)
 • Найбільш результативна страхова компанія (журнал «Контракти»)
 • Лідер рейтингу «Соціально-відповідальна компанія» (журнал «Гвардія»)
 • Голова Правління «АХА Страхування» Філіп Вотле очолив рейтинг «Особистість страхового ринку» (газета «БІЗНЕС»)
 • Голова Правління «АХА Страхування» Філіп Вотле очолив рейтинг найуспішніших керівників страхових компаній (журнал «Контракти»)
 • Лідер рейтингу надійності серед страхових компаній (журнал «Личный счет»)

2014

 • Лідер класу «Страхування фізичних осіб» (Національна премія журналу Insurance TOP у сфері страхування)
 • Лідер Національного клубу страхової виплати (Національна премія журналу Insurance TOP у сфері страхування)
 • Найбільший страховик за обсягом платежів і виплат в Україні (Національна премія журналу Insurance TOP у сфері страхування)
 • Лідер класу «Автострахування» (Національна премія журналу Insurance TOP у сфері страхування)
 • Лідер рейтингу надійності серед страхових компаній (журнал «Особистий рахунок»)
 • Лідер в рейтингу надійності страховиків за версією Forbes

2015

 • 1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» («Фінансовий Оскар. Осінь -2015» газети Бізнес)
 • 1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» («Фінансовий Оскар. Осінь -2015» газети Бізнес)
 • «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015)
 • Лідер Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування»
 • Голові Правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле було присвоєно 2-е місце в номінації «Особистість страхового ринку» (рейтинг газети «Бізнес», 2015)
 • Лідер рейтингу надійності серед страхових компаній (журнал «Особистий рахунок»)

2016

 • У 2016 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінаціях «Страхові виплати» і «Автострахування».
 • «Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
 • 1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016)
 • «Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
 • «АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

АХА в Україні завжди дотримується високих стандартів етичної поведінки при веденні бізнесу. В компанії прийнято Кодекс ділової поведінки та етики, виконувати який повинні абсолютно всі співробітники АХА.

Кодекс ділової поведінки та етики СК "AXA Страхування"