Повідомити про подію
AXA піклується про своїх клієнтів

В жовтні ми виплатили понад 74,6 млн гривень страхових відшкодувань. З початку року, тобто за 10 місяців, «АХА Страхування» накопичувально виплатила своїм клієнтам близько 668 млн гривень, і якщо розділити цей обсяг страхових виплат на кількість робочих днів, то ми виплачуємо близько 3,2 млн гривень щодня.


«АХА Страхування» виплачує в середньому 200 клієнтам на день.


Основний обсяг страхових виплат припадає на страховий продукт КАСКО. Частка виплат по даному виду становить 58% від загального обсягу виплат і складає 389 млн гривень.


Кожен клієнт АХА, який отримав страхове відшкодування по продукту КАСКО, може оцінити рівень обслуговування. Завдяки сервісу Transparent Customer Feedback, запущеному компанією в 2017 році, оцінки та коментарі кожного клієнта з'являються онлайн на сайті компанії АХА, де кожен може їх бачити. Сьогодні показник становить 4,6 балів за 5-ти бальною шкалою.


«Ми хочемо бути для клієнта надійною компанією, яка відповідає очікуванням клієнта на кожному кроці його контакту з компанією і навіть передбачає потреби клієнта. Сьогодні можемо сказати, що все більше людей стають нашими постійними клієнтами, довіряючи нам із року в рік, - зазначає Андрій Перетяжко, Перший віце-президент «АХА Страхування».