АХА в Україні оцінила задоволеність своїх клієнтів

02.08.2010

АХА в Україні підбила підсумки 1-го кварталу за показниками задоволеності клієнтів, які пройшли через центри виплат компанії.

Так, частка клієнтів, задоволених якістю обслуговування співробітниками АХА, які займалися врегулюванням їхнього страхового випадку, їх бажанням допомогти, повагою, ввічливістю та доброзичливістю в 1 кв. 2010 року склала 79%. Частка незадоволених за цим же показником склала 8%.

«Ступінь задоволеності ми оцінюємо серед клієнтів, які мали страхові випадки, оскільки саме виплати страхових відшкодувань – один із найважливіших показників високого рівня сервісу для страхових компаній. Оцінка задоволеності дозволяє вчасно отримати зворотній зв’язок від клієнтів та є складовою частиною стратегії якісного врегулювання збитків АХА», - заявив Максим Межебицький, віце-президент АХА в Україні.

Опитування проводилося серед клієнтів, які отримали виплати за договорами автострахування (КАСКО).

АХА в Україні – лідер страхового ринку України. Приріст премій АХА в Україні в 2009 році склав 17%. Станом на 1 квітня 2010 року в управлінні компаній групи АХА в Україні зосереджено близько 820 млн. грн. активів.
У 2009 році група компаній АХА стала найбільш привабливим брендом серед роботодавців на страховому ринку та найбільш професійною компанією України за версією газети «Бізнес».