АХА гарантує швидкі виплати постраждалим в Криму

03.06.2011

Град в Сімферополі і степовій частині Криму, що пройшов 1 червня, завдав серйозних збитків комунальному господарству міста і пошкодив особисте майно мешканців. У центрі Сімферополя діаметр градин досягав 20-60 мм і супроводжувався інтенсивними грозами і сильною зливою. Град і злива тривали близько 20 хвилин.

В основному автомобілям та іншому майну нанесені механічні пошкодження. І хоча Укргідрометцентр завчасно попереджав про можливість такого погодного явища, проте повністю уберегти своє майно в таких випадках неможливо.
У компанії АХА відзначають, що готові працювати в екстреному режимі, щоб врегулювати всі страхові випадки «Кримський, Київський та Одеський офіси працюють на вихідних. У Криму у клієнтів є можливість подати заяву в суботу», - відзначили в компанії.
Число звернень дійсно велике. Тільки за перший день після погодного катаклізму було прийнято 200 заяв. Щоб полегшити врегулювання даної страхової події прийнято рішення для всіх клієнтів АХА, не вимагати довідку МНС і підключити всі ресурси для якнайшвидшого врегулювання. «АХА підключила інші регіони для допомоги Криму в дистанційному режимі, а також направила додаткових експертів для допомоги співробітникам у Криму. АХА гарантує, що всі клієнти, які постраждали, отримають кращий сервіс», - зазначив Руслан Грабко, заступник віце-президента  «АХА Страхування».