«АХА Страхування» виплатила за Європротоколом

14.12.2011

12 грудня 2011 страхова компанія «АХА Страхування» здійснила виплату за Європротоколом. Страховий випадок стався 6 грудня у м. Черкаси при заїзді на паркування. Учасники вирішили не викликати ДАІ, а на місці оформили Європротокол.

Виплату страхового відшкодування власнику постраждалого автомобіля FORD FOCUS C307 TREND здійснили вже 12 грудня – на п’ятий робочий день після страхового випадку   у Черкаському Територіальному відділі врегулювання збитків страхової компанії «АХА Страхування».  

«АХА Страхування» приймає на врегулювання події, оформлені за допомогою Європротоколу, незалежно від дати заключення та типу полісу Автоцивілки учасників ДТП. Поки що Європротокол не користується великим попитом, але ми впевнені, що скоро наші клієнти зможуть у повній мірі оцінити переваги спрощеної схеми оформлення незначних страхових подій», - відзначив Максим Межебицький, Заступник Голови Правління СК "АХА Страхування".

До того ж «АХА Страхування» забезпечує інформаційну підтримку своїх клієнтів та не залишає їх сам на сам з незнайомим документом у складній ситуації – за телефоном гарячої лінії (8855 – з мобільного) клієнта проконсультують щодо його дій при ДТП та порядку оформлення Європротоколу. Окрім того, разом з полісом Автоцивілки кожен клієнт отримає фірмовий Схемограф, який допоможе швидко та правильно накреслити схему ДТП, необхідну для заповнення Європротоколу.