Міжнародна фінансова Група АХА (Франція) оголосила результати 9 місяців 2012 року

08.11.2012

За результатами 9 місяців 2012 року світовий лідер у сфері страхування та управління активами Група АХА (Франція) показує стабільне зростання.
  • Загальний дохід збільшився на 1% до 68,4 мільярдів Євро
  • Надходження у сфері страхування майна і страхування відповідальності зросли на 4% до 22,2 мільярдів Євро

За результатами 9 місяців 2012 року світовий лідер у сфері страхування та управління активами Група АХА (Франція) показує стабільне зростання. Загальний дохід Групи АХА збільшився на 1% і склав 68,4 мільярди Євро. У той же час, надходження від страхування майна та страхування відповідальності зросли на 4% до 22,2 мільярдів Євро.

«Основні тренди перших дев'яти місяців 2012 року відповідають результатам попередніх періодів, підтверджуючи правильність і послідовність стратегії Групи АХА. Зростання фінансових показників обумовлене збільшенням прибутку на ринку страхування майна, страхування відповідальності, а також страхування здоров'я, які менш схильні до впливу з боку фінансових ринків», - коментує заступник Голови Правління АХА Дені Дюверне.

 У 2012 році бренд АХА вже четвертий рік поспіль визнаний найдорожчим страховим брендом світу за результатами міжнародного агентства Interbrand.

В Україні Група АХА представлена ??страховою компанією «АХА Страхування». СК «АХА Страхування» - один з лідерів на ринку ризикового страхування України, входить до міжнародної фінансової групи АХА (Франція). Європейська якість сервісу, а також своєчасність і повнота виплат - основні принципи роботи компанії АХА в усьому світі. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів. За підсумками першого півріччя 2012 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні по збору чистих страхових премій, а також 1-е місце по збору страхових премій по КАСКО (за даними журналу TOP Insurance).

Завантажити прес реліз Міжнародна фінансова Група АХА (Франція) оголосила результати 9 місяців 2012 року.