Нові призначення в Запорізькій дирекції страхової компанії «АХА Страхування»

22.11.2012

Наприкінці осені в Запорізькій дирекції страхової компанії «АХА Страхування» відбулися організаційні зміни в структурі регіональної мережі продажів.

У листопаді 2012 року новим директором було призначено Руслана Єгоровича. Раніше Руслан працював в «АХА Страхування» директором Центру виплат в м. Запоріжжя. За довгий час роботи він заслужив довіру, як у клієнтів, так і у партнерів АХА.

У цьому ж місяці керівником, відповідальним за розвиток корпоративного бізнесу, було призначено Ігора Дерев'янко, який має успішний досвід роботи, очолюючи Дніпропетровську дирекцію.

Міжрегіональним директором страхової компанії «АХА Страхування» призначено Андрія Спренгеля - Андрій є заступником Віце-Президента і керує роботою одночасно кількох великих регіонів: Києва, Донецька і Харкова. Саме йому вдалося вивести ці регіони на лідируючі позиції. Тепер Андрій, разом з командою фахівців Головного офісу АХА, буде керувати розвитком продажів і в Запорізькому регіоні, формуючи оновлену команду Запорізької дирекції.

З 31 жовтня Авдєєв Сергій Олександрович, Авдєєва Марина Євгенівна і Воронець Микола Вікторович не мають повноважень представляти страхову компанію «АХА Страхування».

«АХА Страхування» не має дочірніх компаній в Україні; в компанії не відбувалося змін серед акціонерів. Фінансове становище АХА стійке.

СК «АХА Страхування» стабільно розвивається в усіх регіонах України і досягає приросту за рахунок довгострокового співробітництва з великою кількістю партнерів, а також виконання взятих на себе зобов'язань.

За результатами дев'яти місяців 2012 року, страхова компанія «АХА Страхування» демонструє істотне зростання за основними показниками, такими як обсяг премій, резервів та прибутку. Також, за підсумками першого півріччя 2012 року СК «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні по збору чистих страхових платежів і 1-е місце по збору страхових платежів по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP).

Страхова компанія «АХА Страхування» щомісяця виплачує близько 30 млн. гривень своїм клієнтам. У важкі кризові часи компанія наочно продемонструвала свою фінансову стабільність, продовжуючи неухильно виконувати свої зобов'язання, стабільно виплачуючи страхові відшкодування і покращуючи якість сервісу. Тому сьогодні АХА довіряє більше півмільйона клієнтів. За результатами регулярного опитування, проведеного незалежним дослідницьким агентством АС Nielson, 96,2% клієнтів задоволені якістю обслуговування в «АХА Страхування».

АХА дякує своїм клієнтам і партнерам за довіру і гарантує високу якість співпраці і абсолютну надійність і сьогодні, і в майбутньому.