СК «АХА Страхування» провела глобальний тиждень корпоративної соціальної відповідальності

02.06.2016

З 23 по 27 травня 2016 року співробітники СК «АХА Страхування» взяли участь у глобальній соціальній ініціативі Групи АХА - Corporate responsibility week (CR Week).

Соціальна ініціатива проходить щорічно в усіх країнах, де присутня Група АХА, і спрямована на формування дбайливого ставлення співробітників до навколишнього середовища.

«Корпоративна відповідальність для АХА - це внесок бізнесу у сталий розвиток економіки, а також підтримка інтересів суспільства, - коментує Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування». – Група АХА, як і більшість великих компаній, вірить, що корпоративна соціальна відповідальність є гарантом сталого розвитку будь-якого бізнесу. АХА в Україні на постійній основі реалізує різні соціальні ініціативи та проекти, і ми маємо намір продовжувати це робити у майбутньому».

Основною темою цього року стало «Запобігання ризиків». Протягом тижня співробітники брали участь в грі PLAY BOOST SHARE і виграними балами голосували за один з благодійних проектів Групи АХА в 2016 році, а також отримували інформацію про шляхи запобігання різних ризиків: екологічних, фінансових, а також ризиків, пов'язаних зі здоров'ям.

Гра PLAY BOOST SHARE була розроблена на рівні Групи АХА і полягала в наданні відповідей на перелік питань, які стосуються різних ризиків, що загрожують кожному. Взявши участь в онлайн грі, співробітники АХА могли не тільки дізнатися, які кліматичні, фінансові та пов'язані зі здоров'ям ризики, їм можуть загрожувати, а й отримати розгорнуті відповіді, як запобігти їх наслідкам, і як Група це робить в різних куточках світу. Мета гри - навчання співробітників і надання можливості обрати один з трьох благодійних проектів Групи:

  • Північний Камерун: економічний та продуктовий захист жінок і молодого населення;
  • Румунія: спільний проект з місцевою організацією з будівництва терапевтичного центру для дітей з інвалідністю в одному з регіонів країни;
  • Індія: просування використання поліпшених домашніх груб в сільській місцевості.


Загальний благодійний бюджет Групи у 2016 році склав 100 000 євро.

Освітня інформація для співробітників АХА в Україні стосувалася запобігання ризиків навколишнього середовища (просування ідеї використання велосипедів, принципів енергоефективності в повсякденному житті), а також ризиків, пов'язаних зі здоров'ям (участь в онлайн зарядці всіх співробітників АХА в Україні, поради щодо захисту зору та зміцнення спини).

«Ми усвідомлюємо, що впливу бізнесу тільки на ділове середовище недостатньо для вирішення соціальних та екологічних проблем, що стоять перед нашою планетою. Група АХА прагне робити більше і збільшує свій внесок, розвиваючи програми корпоративної благодійності, співпрацюючи з органами влади, суспільством та неурядовими організаціями. АХА в Україні протягом 9 років бере активну участь не тільки в соціальних ініціативах, що проводяться Групою АХА, а й ініціює свої власні, - коментує Ганна Підгорна, заступник Голови Правління СК «АХА Страхування». - У 2016 році ми стали єдиною страховою компанією в Україні, чия програма корпоративної соціальної відповідальності була відзначена журналом «Бізнес» у дослідженні «Кращих роботодавців України» у 2015 році. У майбутньому ми плануємо зміцнювати свої позиції як соціально-відповідального бізнесу, залучаючи все більше своїх співробітників в соціальні проекти та розширюючи кількість проведених ініціатив».

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Сьомий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 161 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 59 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2014): Standard & Poor's (А +, Positive), Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

1-е місце в номінації «Найкращий автостраховик» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2014 року (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».
«Особистість страхового ринку», 2-е місце було присвоєно голові правління СК «АХА Страхування» Філіпу Вотле (рейтинг газети «Бізнес», 2015).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.