АХА ввела єдиний підхід щодо підтримки сім'ї та батьківства в 64 країнах світу

22.12.2016

З 1 січня 2017 року в AXA вступає в силу нова політика щодо підтримки сім'ї та батьківства, яка буде розповсюджуватися на всіх співробітників представництв Групи АХА по всьому світу.
  • Компанія гарантує мінімум 16 тижнів і 4 тижні повністю оплачуваної відпустки у зв'язку з материнством/батьківством відповідно
  • Новий підхід буде запроваджений в усіх представництвах Групи АХА з 1 січня 2017 року

Підхід стандартизований для всіх країн і гарантує мінімум 16 тижнів повністю оплачуваної відпустки у зв'язку з материнством і 4 тижні повністю оплачуваної відпустки у зв'язку з батьківством, зі збереженням посади та окладу співробітника, навіть в разі, якщо норми локального законодавства передбачають менший період відпустки. Цей же підхід до материнства/батьківства зберігається при усиновленні дітей.

В Україні співробітникам «АХА Страхування» локальним законодавством гарантовані мінімум 18 тижнів оплачуваної відпустки для матері. Політика щодо підтримки сім'ї та батьківства надає 4 тижні оплачуваної відпустки для батька: 2 тижні безперервно протягом місяця після народження і 2 тижні протягом півроку з дати народження дитини - зі збереженням робочого місця і окладу. Також будуть надані можливості гнучкого графіка роботи і підтримка з боку менеджменту та департаменту по роботі з персоналом.

«Глобальна політика АХА надасть кожному співробітнику однакові права і можливості щодо сім'ї та батьківства. Я глибоко переконаний, що збереження балансу між роботою та особистим життям - це безсумнівно важливий фактор максимальної ефективності кожного співробітника і його самореалізації», - зазначив Томас Буберл, Генеральний Директор Групи АХА.

Впровадження кращих світових практик для поліпшення робочих умов співробітників - вагомий фактор підвищення ефективності кожного і залучення кращих талантів в компанію.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Восьмий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. У 2016 році АХА була визнана страховою компанією №1 у світі за розміром небанківських активів. Понад 166 000 співробітників щодня обслуговують 103 мільйони клієнтів у 64 країнах світу. У 2015 році дохід Групи АХА склав 99 млрд євро. Станом на 31 грудня 2015 року в управлінні компанії налічувалося 1,363 трлн євро активів.
Високі фінансові рейтинги (2016): Moody's (Aa3, Stable), Fitch (AA-, Stable), Standard & Poor's (А +, Positive, 2015).

СК «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює близько 800 співробітників та 2 800 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

У 2016 році СК «АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Страхові виплати».
1-е місце в номінації «Автостраховик року» (за підсумками «Фінансового Оскара» газети Бізнес, 2016).
«Особистість страхового ринку», 1-е місце було присвоєно першому віце-президенту СК «АХА Страхування» Андрію Перетяжко (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
«АХА Страхування» входить в ТОП-100 найбільших платників податку на прибуток України (рейтинг газети «Бізнес», 2016)
1-е місце в номінації «Корпоративна безпека» (за підсумками «Фінансового Оскара. Осінь -2015» газети Бізнес)
«Найпрофесійніша страхова компанія» за результатами 2015 року (рейтинг газети «Бізнес», 2016).
У 2015 році СК « АХА Страхування» стала Лідером Національної Премії Insurance TOP в номінації «Автострахування».

За результатами 12 місяців 2015 року «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за чистими преміями, страховими виплатами, зібраними страховими преміями по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат по КАСКО (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2015 обсяг високоліквідних активів становить 938,5 млн грн.