СК «АХА Страхування» і «Прикарпаттяобленерго» запустили 2 спільних продукта

16.02.2017

СК «АХА Страхування» спільно з «Прикарпаттяобленерго» анонсували запуск двох спільних продуктів для жителів Івано-Франківської області.

СК «АХА Страхування» і «Прикарпаттяобленерго» запустили 2 спільних продукта

СК «АХА Страхування» спільно з «Прикарпаттяобленерго» анонсували запуск двох спільних продуктів для жителів Івано-Франківської області.

Базовий пакет «Енергія» покликаний допомогти клієнтам «Прикарпаттяобленерго» бути спокійними в разі раптових проблем зі здоров'ям, адже «АХА Страхування» сплатить за умовами договору рахунки клієнта за електроенергію. Розширений пакет «Електрика» включає в себе, крім оплати рахунків за електроенергію в разі хвороби, гарантію ремонту або, при необхідності, заміни електрообладнання, яке вийшло з ладу.

«Розробляючи нову пропозицію, ми в першу чергу спробували вирішити головні проблеми, які можуть спіткати нашого споживача. Враховуючи збільшення вартості комунальних послуг, ми сфокусувалися на оплаті рахунків клієнта за електроенергію в разі хвороби. Адже від неї не застрахований ніхто, а додаткові медичні витрати часто забирають значну частину заощаджень українців. Другий обраний напрям - електрообладнання, яке вийшло з ладу, адже ми бачимо зростаючий попит у населення на послуги з його ремонту», - прокоментував комерційний директор «Прикарпаттяобленерго» Олег Дацко.

Нова пропозиція вже доступна клієнтам «Прикарпаттяобленерго» в їх персональному кабінеті.

«Головне завдання АХА в усьому світі - це захист клієнтів. У сучасних реаліях ми бачимо гостру необхідність українців саме в фінансовому захисті в разі непередбачених подій. Разом з «Прикарпаттяобленерго» нам першими на ринку вдалося створити подібний продукт. З його допомогою ми зможемо взяти на себе частину проблем наших клієнтів, наприклад, оплачуючи їх рахунки за електроенергію в разі хвороби. Створюючи пакети «Електрика» і «Енергія», ми також використовували персоналізований підхід - пропозиція по вартості послуги розраховується автоматично для кожного споживача в його особистому кабінеті, виходячи з його середньомісячних витрат на електроенергію», - прокоментував В'ячеслав Гавриленко, віце-президент СК «АХА Страхування».