AXA Drive – інноваційний внесок у безпечне водіння українців від СК «АХА Страхування»

24.04.2017

24 квітня 2017 року СК «АХА Страхування» - анонсувала запуск додатка АХА Drive в Україні. АХА Drive – це безкоштовний мобільний додаток, який допомагає водію бачити, аналізувати та покращувати свій стиль кермування з подальшою можливістю економити на страхуванні.

АХА Drive – одна з ініціатив Групи АХА, в якій використовуються можливості нових технологій для запобігання ризиків та ще кращого захисту людей.

Додаток аналізує манеру водіння, вимірює прискорення, гальмування та повороти, і головне – пропонує користувачам персональні поради щодо забезпечення безпеки на дорозі.

Сьогодні база даних додатка складає більше ніж 600 персональних порад, які враховують, як персональні характеристика водіння, так і умови зовнішнього середовища: погоду, тип дороги, час доби й т.д. Його інтерфейс інтерактивний, і це дає можливість користувачам вносити свій вклад в додаток, оцінюючи поради. Таким чином, АХА Drive фокусується на запобіганні ризиків, які можуть статися в дорозі з водієм.

«АХА Drive – це інновація, яка пройшла успішне тестування в багатьох країнах світу, і сьогодні ми раді запропонувати її безкоштовно українцям. Спостерігаючи за невтішною статистикою ДТП, що відбуваються в Україні, ми розуміємо, що наша задача, як автостраховика номер один на ринку, лежить значно глибше – в запобіганні настання подібних подій, - коментує Максим Межебицький, віце-президент СК «АХА Страхування». – Для того щоб мотивувати якомога більше користувачів встановити АХА Drive на смартфони і підвищувати безпеку свого стиля водіння, ми також пропонуємо можливість в подальшому економити на автострахуванні в залежності від набраного скорингу».

Додаток АХА Drive доступний для скачування всім охочим за посиланням: http://drive.axa , а також:

 

Для того, щоб отримати спеціальну пропозицію з автострахування від компанії «АХА Страхування» необхідно:

  1. Встановити безкоштовний мобільний додаток АХА Drive та зареєструватися в ньому
  2. Пройти сертифікацію: використовувати АХА Drive не менше 21 дня
  3. Отримати сертифікат та подзвонити в контакт-центр страховика: 0 800 30 272 3 (безкоштовно на території України)

Деталі на офіційному сайті «АХА Страхування»