Повідомити про подію
22.11.2018

Запис до лікаря за лічені хвилини. «AXA Страхування» автоматизує обслуговування клієнтів

Ми запустили проект автоматизації роботи за програмою добровільного медичного страхування. Тепер клієнти можуть в будь-який час доби отримати актуальну інформацію про графік роботи лікаря, записатися на прийом і отримати підтвердження оплати лікування, зробивши тільки один дзвінок співробітнику «АХА Страхування».

21.11.2018

Аудіофіксація в «АХА Страхування»: ще більше питань можна владнати дистанційно

Аудіофіксація, можлива завдяки IP-телефонії, позбавляє клієнта необхідності приїжджати в підрозділи компанії для подачі додаткових документів, довідок, роз'яснень, чим суттєво спрощує і прискорює процес врегулювання збитку.

19.11.2018

Клієнти «AXA Страхування» стали частіше оформляти страховку онлайн

Кількість страховок, які оформляють онлайн, за останній рік зросла в 4 рази. Так, якщо в жовтні минулого року через офіційний сайт «АХА Страхування» клієнти придбали 4,3 тисячі страхових полісів, то минулого місяця ця цифра становила 18,7 тисяч.

19.11.2018

Дані МТСБУ: «АХА Страхування» в топі по виплатах по автоцивілці

В третьому кварталі 2018 «AXA Страхування» посіла друге місце по оперативності врегулювання збитків по автоцивілці, показавши середній результат в 59 днів.

16.11.2018

«АХА Страхування» бере участь у International Fraud Awareness Week

11-18 листопада проходить Міжнародний тиждень інформованості про проблеми шахрайства (International Fraud Awareness Week). «АХА Страхування» взяла активну участь в ініціативі, провівши ряд навчальних заходів для співробітників.

Сторінки: < 1 2 3 4 5 ... 13 >