Повідомити про подію
28.11.2018

Воєнний стан в Україні. Чи зміняться умови страхування?

Введення воєнного стану в частині областей України жодним чином не впливає на виконання нами зобов'язань перед клієнтами. Всі збитки - за винятком нанесених безпосередньо військовими діями - ми продовжуємо, як і раніше, компенсувати мешканцям всіх областей України.

26.11.2018

«АХА Страхування» - лідер страхового ринку в сфері «Digital Transformation» в 2018 році

Таку нагороду ми отримали в ході конференції "Digital Transformation Banks & Finance 2018", ставши першою в своїй галузі і продемонструвавши високі якісні та фінансові показники.

22.11.2018

Запис до лікаря за лічені хвилини. «AXA Страхування» автоматизує обслуговування клієнтів

Ми запустили проект автоматизації роботи за програмою добровільного медичного страхування. Тепер клієнти можуть в будь-який час доби отримати актуальну інформацію про графік роботи лікаря, записатися на прийом і отримати підтвердження оплати лікування, зробивши тільки один дзвінок співробітнику «АХА Страхування».

21.11.2018

Аудіофіксація в «АХА Страхування»: ще більше питань можна владнати дистанційно

Аудіофіксація, можлива завдяки IP-телефонії, позбавляє клієнта необхідності приїжджати в підрозділи компанії для подачі додаткових документів, довідок, роз'яснень, чим суттєво спрощує і прискорює процес врегулювання збитку.

19.11.2018

Клієнти «AXA Страхування» стали частіше оформляти страховку онлайн

Кількість страховок, які оформляють онлайн, за останній рік зросла в 4 рази. Так, якщо в жовтні минулого року через офіційний сайт «АХА Страхування» клієнти придбали 4,3 тисячі страхових полісів, то минулого місяця ця цифра становила 18,7 тисяч.

Сторінки: < 1 2 3 4 5 6 ... 14 >