Повідомити про подію
18.12.2018

Клієнти «АХА Страхування» отримають знижку на житло

В межах партнерства з Standard One, всі клієнти «АХА Страхування» – незалежно від виду страхування – мають знижку 5% на квартири проекту S1.

06.12.2018

5 причин оформити страховку від критичних захворювань

Чи можливо застрахуватися від раку? Що робити, якщо звичайна медична страховка не покриває нейрохірургічні втручання або пересадку органів? Наводимо основні аргументи на користь «Медицини без меж» та страхування від серйозних захворювань в цілому.

28.11.2018

Воєнний стан в Україні. Чи зміняться умови страхування?

Введення воєнного стану в частині областей України жодним чином не впливає на виконання нами зобов'язань перед клієнтами. Всі збитки - за винятком нанесених безпосередньо військовими діями - ми продовжуємо, як і раніше, компенсувати мешканцям всіх областей України.

26.11.2018

«АХА Страхування» - лідер страхового ринку в сфері «Digital Transformation» в 2018 році

Таку нагороду ми отримали в ході конференції "Digital Transformation Banks & Finance 2018", ставши першою в своїй галузі і продемонструвавши високі якісні та фінансові показники.

22.11.2018

Запис до лікаря за лічені хвилини. «AXA Страхування» автоматизує обслуговування клієнтів

Ми запустили проект автоматизації роботи за програмою добровільного медичного страхування. Тепер клієнти можуть в будь-який час доби отримати актуальну інформацію про графік роботи лікаря, записатися на прийом і отримати підтвердження оплати лікування, зробивши тільки один дзвінок співробітнику «АХА Страхування».

Сторінки: < 1 ... 3 4 5 6 7 ... 16 >