Повідомити про подію
AXA отримала нагороду «Digital Transformation» в 2018 році

Таку нагороду ми отримали в ході конференції "Digital Transformation Banks & Finance 2018", ставши першою в своїй галузі і продемонструвавши високі якісні та фінансові показники.


Захід відбувся 21-22 листопада на території Міжнародного виставкового центру. В рамках декількох панельних дискусій керівники приватних та державних структур, фахівці в ґалузі фінансів і захисту інформації поділилися досвідом діджіталізаціі бізнес-процесів і розвитку комунікації з клієнтами.


Перший Заступник Голови Правління «АХА Страхування» Андрій Перетяжко в своєму виступі розповів про діджитал-сервіси AXA. Особливу увагу він приділив дистанційному врегулюванню, яке переводить обслуговування клієнтів на новий рівень, дозволяючи уникнути багатьох формальних процедур і прискорити процес страхових виплат.


«Переваги діджитал-сервісів очевидні. В першу чергу - це доступ до страхування 24 години на добу, 365 днів на рік. Це можливість за лічені хвилини оформити електронний договір, який має не меншу силу, ніж будь-який паперовий документ. Це відсутність необхідності їхати в офіс страхової компанії, можливість уникнути паперів і величезна економія часу як для клієнта, так і для співробітників », - зазначив Андрій Перетяжко.