Повідомити про подію
AXA впровадила аудіофіксацію в телефонії

Для зручності клієнтів і поліпшення якості сервісу в «АХА Страхування» запущена IP-телефонія. Тепер кожен дзвінок клієнта фіксується, і за необхідності співробітники СК можуть надалі зв'язатися з абонентами. Аудіофіксація, можлива завдяки IP-телефонії, позбавляє клієнта необхідності приїжджати в підрозділи компанії для подачі додаткових документів, довідок, роз'яснень, чим суттєво спрощує і прискорює процес врегулювання збитку.


«Впровадження IP-телефонії - це перш за все гарантія, що жоден дзвінок клієнта не «пропаде» і не «загубиться», адже всі звернення фіксуються системою. Для впровадження сервісу IP-телефонії були розроблені і впроваджені в бізнес-процес спеціальні процедури, а також проведено відповідне навчання співробітників», - говорить Олександр Авакумов, Директор Департаменту врегулювання збитків «АХА Страхування».


Клієнтам, які не змогли відповісти на вхідний дзвінок, це дає можливість зворотного дзвінка саме тому співробітникові, який раніше телефонував клієнту. Крім того, IP-телефонія дає можливість контролю якості сервісу, що надається співробітниками.


«Ми відмовилися від використання застарілих програмних комплексів, повністю модернізували обладнання регіональної мережі. У систему IP-телефонії підключені всі співробітники AXA, серед яких понад 300 учасників двох віртуальних контактних центрів. Що особливо приємно - під час реалізації проекту компанія навчила і дала можливість реалізуватися молодим фахівцям, які будуть здійснювати підтримку і супровід системи», - зазначила Марія Федоренко, Директор департаменту проектів і інновацій «АХА Страхування».