Повідомити про подію
АХА бере участь у International Fraud Awareness Week

11-18 листопада проходить Міжнародний тиждень інформованості про проблеми шахрайства (International Fraud Awareness Week). «АХА Страхування» взяла активну участь в ініціативі, провівши ряд навчальних заходів для співробітників.


Крім того, для зниження ризиків внутрішнього шахрайства, всередині компанії регулярно проводиться їх оцінка та моніторинг. Всі співробітники регулярно проходять онлайн-тренінги на тему обізнаності та протидії шахрайству.


Ми також розробили та впровадили Положення про протидію шахрайству, де визначені способи, ролі і зони відповідальності співробітників компанії в боротьбі з внутрішнім шахрайством.


«За оцінками експертів кожна організація щорічно втрачає в середньому 5% прибутку через шахрайство. У світових масштабах такі втрати просто колосальні - близько 3,7 трильйона доларів. І жертвою шахрайства може стати будь-яка компанія, зазнавши не тільки фінансових, а й репутаційних збитків. Але головне - це довіра клієнтів, яка також може похитнутися. Наш головний актив - це співробітники, від обізнаності яких багато в чому залежить безпека компанії. Тому ми проводимо активну внутрішню роботу для того, щоб співробітники могли вчасно визначити і протистояти шахрайству», - зазначив менеджер з протидії шахрайству «АХА Страхування» Сергій Мікулов.


На сьогодні тренінги з інформованості про шахрайство пройшли 85% співробітників «АХА Страхування», 72% з яких високо оцінили його результативність.