Повідомити про подію
AXA Страхування знову перша за виплатами та преміями

Нещодавно були оголошені результати страхового ринку за 9 місяців 2018 року, визначені основні лідери в цілому по ринку і в розрізі продуктів. "АХА Страхування" зайняла перше місце за чистими страховими преміями і за загальним обсягом страхових відшкодувань, які виплачує компанія своїм клієнтам. Також "АХА Страхування" є лідером ринку КАСКО за преміями та виплатами.


Згідно даних, опублікованих в журналі Insurance TOP, який продовжує інформувати про досягнення українського страхового ринку, "АХА Страхування" є абсолютним лідером ринку страхування фізичних осіб.


АХА Страхування за 9 місяців 2018 зібрала близько 850 млн грн страхових премій фізичних осіб, що дозволило компанії зайняти перше місце з відривом від другого гравця даного напрямку на 199 млн гривень.


«АХА Страхування» продовжує активно працювати над якістю обслуговування, розвивати клієнтські сервіси і впроваджувати інноваційні для ринку України страхові рішення. Це дозволяє компанії займати перші позиції за загальним обсягом страхових виплат.


Загальний обсяг страхових виплат фізичним особам компанії АХА Страхування за підсумками 9 місяців 2018 року склав 497 млн гривень, це 11% від виплат всіх страховиків за даний період і з випередженням другого по виплатах гравця майже на 219 млн. гривень.


«Хочу відзначити, що рекордні виплати та премії - це не єдине, чим ми можемо пишатися. АХА Страхування нагороджена срібним знаком якості eKomi, а оцінка рівня задоволеності клієнтів становить 4,7 з 5», - зазначив Перший Заступник Голови Правління СК «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.