Повідомити про подію

Найголовнішим підсумком за 9 місяців поточного року можна назвати рекордний прибуток компанії, який склав 137 млн грн за стандартами IFRS. Це зростання майже в 14 разів у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року. Прибуток згідно з національними стандартами склав 66 млн гривень.

В основі такого позитивного результату - комбінація ряду факторів, які ми закладаємо при формуванні політики прибутковості операцій, а саме це зростання доходів від страхової діяльності, в тому числі зменшення в портфелі продуктів з високою збитковістю і консервативна політика резервування. Також можна відзначити такі фактори, як якісний контроль за витратами в компанії і збільшення інвестиційного доходу.

У 2018 році СК «АХА Страхування» продовжуватиме розвиток за ключовими напрямками, а також планує і далі працювати над якістю обслуговування, розвивати клієнтські сервіси і впроваджувати інноваційні для ринку України страхові рішення.

«Дев'ятий рік поспіль ми демонструємо прибутковий ріст, збільшення кількості контрактів, зберігаючи на високому рівні задоволеність клієнтів. Ми постійно оптимізуємо якість сервісу, автоматизуючи багато процесів - для того, щоб клієнти отримували якісний продукт, а процедури були швидкими і зручними. Крім того, постійно розширюємо асортимент послуг, створюючи нові продукти і реорганізовуючи існуючі - для того, щоб покрити найбільшу кількість ризиків в різних сферах життя», - зазначив Філіп Вотле, Голова Правління СК «АХА Страхування».