Повідомити про подію

АХА в Україні отримала рекордний прибуток за 2018 рік і зібрала 2 мільярди гривень премій

АХА успішно завершила оформлення угоди з канадським інвестором

Компанії «АХА Страхування» і «АХА Страхування Життя» підвели фінансові підсумки 2018 року. За результатами 2018 року прибуток компаній «АХА Страхування» і «АХА Страхування Життя» в Україні склав 164 млн грн за міжнародними стандартами групи AXA, що на 176% вище, ніж у 2017 році (прибуток за національними стандартами склав 75 млн грн). Сума зібраних страхових премій за 12 місяців 2018 становить близько 2 млрд грн, а кількість договорів страхування збільшилася до 1млн 777 тисяч.


Сума страхових премій «AXA Страхування» склала 1,9 млрд грн, що на 13% вище показників 2017 року. Сума страхових премій «AXA Страхування життя» склала 93 млн грн., що на 57% вище показників 2017 року.


Одним з найбільш пріоритетних сегментів залишається страхування КАСКО, сума страхових премій з цього виду зросла на 12% в порівнянні з результатами 2017 року. У програмах страхування майна премії виросли на 20%, в добровільному медичному страхуванні - на 9%, в сегменті туристичного страхування - на 56%. Зниження премій на 2% відбулося лише за полісами ОСЦПВ, що відповідає стратегії компанії, спрямованої на підвищення прибутковості страхового портфеля. Загальний обсяг страхових виплат зріс на 9% і склав 893 млн грн за підсумками 12 місяців 2018 року.


Задоволеність клієнтів сервісом компанії зростає, кількість позитивних відгуків становить 92%. «AXA Страхування» - єдина компанія, яка використовує Тransparent Customer Feedback, сервіс, що дозволяє відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії за 5-зіркового шкалою. Відгуки з'являються на сайті компанії в режимі реального часу. Адмініструє процес збору та перевірку відгуків незалежна компанія eKomi «The Feedback Company», європейський лідер в області роботи зі зворотним зв'язком клієнтів.


Андрій Перетяжко, перший віце-президент «AXA Страхування», зазначає: «Найголовнішими підсумками року можна назвати рекордну суму зібраних страхових премій, а також прибуток, який ми отримали в 2018 році. Основні причини такого прибутку в комбінації декількох чинників. Перший - збільшення доходу від страхування, в т.ч. завдяки зменшенню частки ОСЦПВ, чищенню портфеля КАСКО в корпоративному сегменті, гарним результатам у ДМС, страхуванні майна та іншим видам. Другий фактор - наша консервативна політика резервування, яка дозволила розформувати частину резервів попередніх періодів. Третій - якісний контроль над нашими витратами, що означає, що темпи зростання наших доходів набагато вище наших витрат. Четвертий - збільшення інвестиційного доходу, завдяки, в тому числі, збільшенню облікової ставки НБУ і відповідно прибутковості по депозитах і ОВДЗ».