Повідомити про подію

«АХА Страхування» вже декілька років поспіль приймає участь у заході День Франкофонії, організаторами якого є сім’я ресторанів Très FRANÇAIS. Кожен рік у червні, всього один день (у цьому році свято проходило 10 червня), на вулиці Костьольній настає чудова атмосфера сімейного свята – концерти, майстер-класи для дітей та дорослих, розваги, ярмарок, і, звісно ж, знайомство і занурення у французьку культуру.


У цьому році «АХА Страхування» представила гостям свята свої онлайн продукти – електронну автоцивілку і туристичне онлайн страхування. Стенд компанії приваблював своєю фотозоною – повітряною кулею АХА – символом легкості, безтурботності, любові до подорожей та пригод. Кожен охочий міг сфотографуватися у повітряній кулі і прийняти участь у розіграші смартфону, з якого легко буде оформити електронні поліси АХА.


Ми щиро вдячні всім учасникам нашого конкурсу за участь, а також вітаємо нашого переможця – Ганну Ситко з перемогою! Бажаємо всім легких та приємних подорожей, «АХА Страхування» ж піклуватиметься про їх безпечність.