Повідомити про подію

25 вересня 2017р. міжнародна компанія Interbrand опублікувала свій щорічний рейтинг «Найкращі світові бренди – 2017». Бренд АХА зайняв 42 позицію серед TOP-100 глобальних брендів, а також був визнаний страховим брендом №1 в світі дев'ятий рік поспіль.


Консалтингова компанія Interbrand, один зі світових лідерів у галузі брендингу, щороку з 1988р. представляє свій звіт по найкращих глобальних брендах. Методологія компанії передбачає аналіз трьох груп показників: фінансові прогнози, роль бренду в виборі клієнта та сила бренда, які в результаті впливають на вартість бренда.


В рейтингу 2017 року бренд АХА зайняв 42 місце, і тим самим покращив результат попереднього року на 4 позиції (46 місце в 2016р.). Приріст вартості бренда склав 5% по відношенню до 2016р., і на поточний момент складає близько 11 млрд. дол.


В цілому по загальній вартості брендів фінансовий сектор знаходиться на третьому місці. Перше місце займає технологічна галузь (15 брендів - Apple, Google, Microsoft та ін.), Друге - автомобільна (16 брендів - Toyota, Mercedes-Benz, BMW та ін.). Всього в финансовому секторі рейтингу присутні 12 брендів, перші позиції серед яких займають American Expess, J.P.Morgan та AXA.


Аналітики Interbrand відзначають, що сильні бренди істотно впливають на зростання бізнесу, оскільки відіграють важливу роль у прийнятті рішень клієнтами і впливають на їх лояльність. З іншого боку, бренди допомагають залучати, мотивувати та утримувати персонал. Слоган звіту у поточному році "Рости. Змінюйся. Рости» відбиває вимоги сучасного світу, який постійно змінюється.


«Хочу подякувати 107 мільйонам наших клієнтів за довіру, а також сказати спасибі нашим співробітникам і партнерам, які щоденно роблять свою внесок у загальний результат, - говорить Amélie Oudéa-Castera, маркетинг і діджітал директор групи АХА. - Ми знаходимося в процесі глибокої трансформації нашої бізнес-моделі, щоб створити більшу цінність для наших клієнтів і стати справжніми партнерами на все життя».


Консультанти очікують від групи АХА подальшого розвитку на основі її сильних сторін, а також того, що група розпочне нову хвилю трансформації всієї страхової галузі. Фокус на клієнта, посилений новою стратегією групи АХА, може стати вихідною точкою для наступного етапу розвитку.


«Суттєва особливість компаній, що знаходяться в ТОП-10 кращих брендів цього року, - це виключне розуміння того, що клієнт завжди на першому місці, - коментує ренкінг Нонна Рыжа, директор департаменту маркетингу та комунікацій «АХА Страхування». - В новій стратегії ми також робимо акцент на розуміння наших клієнтів, передбачення їх побажань і прагнення зробити їх життя кращим».


ТОП-100 кращих світових брендів 2017

brend-axa-strakhoviy-brend-nomer1-devyatiy-rik-pospil-1.jpg


Побачити весь ренкінг-2017, а також дані по секторах та регіонах, можна на сайті Interbrand.


Кращі бренди фінансового сектору 2017

brend-axa-strakhoviy-brend-nomer1-devyatiy-rik-pospil-2.jpg