Контакт-центр «АХА Страхування» обробив 90 000 звернень клієнтів

15.12.2014

За 9 місяців 2014 року Контакт-центр «АХА Страхування» обробив 90 000 звернень клієнтів за різними запитами.

Основна частина звернень, 55 000, пов'язана з питаннями врегулювання збитків. Завдяки постійній оптимізації процесів СК «АХА Страхування» вдалося підвищити рівень додзвону (CACR - Call Acceptance Rate) в Контакт-центр до 98%.

«Інвестуючи в нові напрямки, ми надалі приділяємо основну увагу якості обслуговування наших клієнтів. За останній рік рівень задоволеності роботою Контакт-центру підвищився і досяг значення в 98%», - коментує Руслан Грабко, заступник віце-президента з операційної діяльності «АХА Страхування».

Звертаючись в Контакт-центр «АХА Страхування», клієнти одразу ж отримують кваліфіковану консультацію.

«Один з важливих показників для нас - це скорочення часу очікування з'єднання з оператором (Service Level). Зараз 92% з усіх зателефонувавших в середньому очікують з'єднання менше 30 секунд. Це дуже хороший показник, який є наслідком постійної роботи над поліпшенням нашого сервісу», - коментує Ірина Чупіліна, директор Контакт-центру «АХА Страхування».

Якщо клієнт зателефонував до Контакт-центру і в нього, наприклад, обірвався зв'язок, оператори АХА зв'яжуться з ним самостійно. Це можливо завдяки режиму call back - через 5 секунд вхідний номер зберігається в систему.

Нагадаємо, що в травні 2014 року «АХА Страхування» запропонувала клієнтам можливість звертатися в компанію за допомогою skype. Зателефонувавши по skype, клієнт потрапляє на гарячу лінію Контакт-центру, де може отримати детальну консультацію щодо питань, які його цікавлять. Вже зараз таким чином в компанію звертається в середньому більше 100 клієнтів щомісяця.

Група АХА (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. Шостий рік поспіль АХА є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн євро активів.

Страхова компанія «АХА Страхування» належить Групі АХА (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

У 2014 році «АХА Страхування» посіла лідерську позицію в рейтингу надійності страховиків Forbes.

За підсумками 6 місяців 2014 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за чистими преміями, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance TOP). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн грн.