Повідомити про подію
AXA швидко платить по автоцивілці

Моторне транспортне страхове бюро України проаналізувало якість врегулювання страховиками випадків ОСЦПВ в третьому кварталі 2018. «АХА Страхування» посіла друге місце по оперативності врегулювання збитків, показавши середній результат в 59 днів.


За даними МТСБУ, середній термін врегулювання у 23 страхових компаніях України становить до 90 днів. Середній термін виплати по ринку ОСЦПВ на сьогодні становить 85 днів.Статистика виплат по автоцивілці - дні з моменту ДТП

Середній термін прямого врегулювання страхових випадків в компанії склав 28 днів, вивівши «АХА Страхування» на 2 позицію серед 18 страховиків України, які беруть участь в системі прямого врегулювання.Середні строки прямого врегулювання

«Приємно бачити такі високі показники - адже вони говорять про злагодженість роботи команди і високий професіоналізм наших співробітників. Всі процеси у нас настільки добре оптимізовані, що навіть складні випадки і великі виплати ми закриваємо в максимально короткі терміни», - підкреслив Заступник Голови Правління «АХА Страхування» Максим Межебицький.


«АХА Страхування» також увійшла в топ 5 рейтингу страховиків України за розмірами виплат по автоцивілці і кількості врегульованих справ. Так, в 3 кварталі компанія виплатила клієнтам 26,703 млн грн., закривши близько півтори тисячі справ.