«АХА Страхування» підтримує французьку культуру в Україні

29.11.2013

21-22 листопада 2013 року в Києві відбулася виставка «Мистецтво французького декорування», організована за підтримки Посольства Франції. Генеральним спонсором заходу виступила «дочка» світового лідера у сфері страхування Групи АХА (Франція) - компанія «АХА Страхування».

У «Шоколадному будиночку», старовинному маєтку, були представлені провідні французькі інтер'єрні бренди класу люкс. У рамках заходу пройшли майстер-класи відомих французьких фахівців в області декорування. У тому числі вперше в Україні був організований майстер-клас Жана Боджі (Jean Boggio) - дизайнера-ювеліра, автора сміливих і концептуальних виробів з фарфору, а також безлічі колекцій дизайнерських аксесуарів.

На церемонії відкриття виставки виступив посол Франції в Україні і віце-президент компанії-спонсора заходу Гавриленко В'ячеслав Віталійович.

AXA, Посольство Франції

«В першу чергу хочу подякувати посольству Франції за надану нам можливість підтримати цей захід. Всім відомо, що Франція є всесвітнім законодавцем моди. І ми раді зробити свій внесок у культивацію французької культури в Україні»,- заявив у вітальній промові віце-президент «АХА Страхування» Гавриленко В'ячеслав Віталійович.

«У нашому партнерстві є багато спільного. П'ятий рік поспіль бренд AXA стає страховим брендом № 1 у світі, що вкотре підтверджує високі стандарти та високу якість послуг, якими користуються 102 млн клієнтів у всьому світі.

«AXA Страхування» вже шість років є «законодавцем моди» у сфері страхування. Наші зусилля гідно оцінені як нашими клієнтами, партнерами, так і ринком в цілому. За результатами 2012 року «AXA Страхування» четвертий рік поспіль стала лідером автострахування в Україні».

AXA, Посольство Франції

АХА, Посольство Франції

«AXA Страхування», один з лідерів страхового ринку України, представлена з 2007 року. Висока якість сервісу і прибуткове зростання - основні напрямки розвитку компанії.