«AXA Страхування» заплатила 222 тис. грн. за договором КАСКО в Києві

22.08.2014

8 серпня 2014 року «AXA Страхування» виплатила більше 222 тис. грн. страхового відшкодування за договором КАСКО в Києві.

Сусіди повідомили про пожежу в гаражі власнику транспортного засобу о 6:20 ранку. Коли клієнт AXA підійшов до місця події, дві пожежні машини вже гасили вогонь. Оскільки гараж бетонний і мав залізні ворота, співробітники пожежної служби для гасіння внутрішнього приміщення були змушені попередньо розрізати металеві ворота. Після чого застрахований Mitsubishi Outlander зачепили тросом і витягнули з гаража на відстань 3-х метрів, продовжуючи гасити полум'я, що охопило автомобіль. Ймовірно, займання сталося в результаті замикання проводки моторного відділення. Застрахований Mitsubishi згорів повністю.

Автомобіль Mitsubishi Outlander був застрахований за програмою КАСКО «Все включено» в «АХА Страхування», тобто страхування від усіх ризиків. Завдяки оперативній роботі фахівців АХА, клієнт отримав виплату страхового відшкодування у встановлені терміни і залишився задоволений наданим компанією сервісом.

Група AXA (Франція) - світовий лідер у сфері страхування та управління активами. П’ятий рік поспіль AXA є страховим брендом № 1 у світі. Понад 157 000 співробітників щодня обслуговують 102 мільйони клієнтів в 56 країнах світу. У 2013 році дохід Групи АХА склав 91,2 млрд. євро. Станом на 31 грудня 2013 року в управлінні компанії налічувалося 1,114 трлн. євро активів.

Страхова компанія «AXA Страхування» належить Групі AXA (Франція) та представлена на українському страховому ринку з 2007 року. В компанії працює більше 1 000 співробітників та 2 300 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

За підсумками 12 місяців 2013 року страхова компанія «АХА Страхування» займає 1-е місце в Україні за збором страхових премій по КАСКО, 1-е місце за обсягом страхових виплат, а також 1-е місце за страхуванням фізичних осіб (за даними журналу Insurance ТОР). Станом на 31 грудня 2013 року обсяг високоліквідних активів становить 730 млн. грн.