Повідомити про подію
Клієнті AXA Страхування мають знижку на квартири в Standard One

«АХА Страхування» розпочинає партнерство із Standard One – проектом KDD Engineering, ведучої девелоперської компанії Києва і України. Відтепер страхова компанія компенсує власникам квартир в новобудові в Голосіївському районі столиці всі вирати, пов’язані зі шкодою, спричиненою сусідам, та із впливом на майно третіх осіб. Також «АХА Страхування» компенсує збитки, спричинені пожежею, стихійним лихом тощо.


Захищені будуть конструкції і комунікації квартири, а також внутрішнє оздоблення - двері, вікна, меблі, побутова техніка, предмети інтер'єру, одяг. Страхування проводиться на перший рік експлуатації будинку, але може бути подовжене за бажанням власника квартири.


Окрім того, в межах партнерства, абсолютно всі клієнти СК «АХА Страхування» - не залежно від виду страхування – мають знижку 5% на квартири проекту S1.


«У нас величезна база партнерів, і приємно, що це дає певні бонуси, адже тема власного житла в Києві на сьогодні дуже актуальна. Також хочу віддати належне нашим партнерам, які розуміють важливість страхування житла і незахищеність майна від впливу ззовні», - наголосив Перший Заступник Голови Правління «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.