Повідомити про подію
AXA в 4 рази збільшина онлайн продажі

Кількість страховок, які оформляють онлайн, за останній рік зросла в 4 рази. Так, якщо в жовтні минулого року через офіційний сайт «АХА Страхування» клієнти придбали 4,3 тисячі страхових полісів, то минулого місяця ця цифра становила 18,7 тисяч.


Прогресивну динаміку продажів і виплат за електронними полісами автоцивілки представило і МТСБУ. Зокрема, показники за жовтень поточного року в рази перевищують показники за лютий.Статистика продажів онлайн полісів AXA

«Клієнти все частіше оформлюють страховку онлайн, адже це можна зробити за лічені хвилини за допомогою одного лише смартфона. Сьогодні люди цінують свій час і розуміють, що це оптимальне рішення в режимі багатозадачності і швидкого темпу життя. Особисто я витратив менше десяти хвилин на оформлення онлайн-страховки для всієї родини», - зазначив Перший Заступник Голови Правління «АХА Страхування» Андрій Перетяжко.


Для того, щоб придбати страховий поліс в «АХА Страхування» онлайн, потрібно зайти на відповідний розділ сайту axa-ukraine.com, перейти за посиланням «Купити» і ввести необхідні дані. Оформити онлайн можна поліси автоцивілки і туристичного страхування.