Повідомити про подію
Корпоративне медичне страхування для працівників офісу та виробництва

За даними сайту Форіншурер наявність медичного страхування у співробітників знижує середньорічну кількість днів, проведених на лікарняному, на 40%. Ми підтверджуємо, що сегмент корпоративного добровільного медичного страхування (ДМС) зростає, компанії стали більше піклуватися про своїх співробітників.


У 2018 році більш ніж 200 корпоративних клієнтів застрахували в «АХА Страхування» своїх співробітників, що майже на 19% більше в порівнянні з 2017 роком.


Середній розмір виплат по страховій події в 2018 році склав 1 761 грн, у 2017 році - 1 749 грн.


Середня вартість полісу на одну людину в 2018 році склала 8 309 грн, в порівнянні з 7 660 грн в 2017 році.


Які ж послуги користуються найбільшим попитом у корпоративному сегменті?


Топ три найпопулярніших медичних послуг у 2018 році:

- Консультативно-діагностичні послуги в умовах поліклініки (близько 39% виплат від загальної суми виплат в корпоративному ДМС)

- Медикаменти (близько 23% виплат)

- Стоматологія (близько 7% виплат)


Статистика свідчить, що роботодавці стали більше уваги приділяти профілактиці захворювань, включаючи ці послуги в страхове покриття.


З послуг профілактичного характеру, використання яких збільшилося в 2018 році:

- Профогляд

- Профілактика грипу

- Вітамінізація


Крім традиційних офлайн консультацій, з 2017 року у клієнтів «AXA Страхування» є можливість отримувати дистанційну медичну консультацію, яку також називають телемедичної консультацією. Така онлайн послуга особлива актуальна у віддаленій від великих міст місцевості, і кількість звернень постійно зростає.


Послуга телемедицини можлива як при первинній, так і при вторинній медичній консультації. Сама консультація проходить в телефонному режимі або по скайп, потім клієнт отримує офіційний консультативний висновок. Після надання послуги представники асистансу обов'язково зв'язуються з застрахованим для отримання зворотного зв'язку і надання медикаментів.


Наявність дистанційної медичної консультації в пакеті ДМС - безумовна перевага для клієнта, яка дозволяє істотно економити час споживача, один з головних активів сучасної людини. Крім того, телемедицина полегшує доступ до найкращих лікарів та клінік України жителям тих регіонів, в яких немає профільних медичних установ.