Повідомити про подію
«АХА Страхування» успішно завершила перший квартал 2019 року

Компанії «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» підвели фінансові підсумки першого кварталу 2019 року. За результатами трьох місяців 2019 року чистий прибуток компаній «АХА Страхування» та «АХА Страхування Життя» в Україні склав 32 млн грн за МСФЗ Групи (прибуток за українськими стандартами склала 30,7 млн грн).


Сума зібраних страхових премій «АХА Страхування» за 3 місяці 2019 року становить понад 525 млн грн, що на 13 % більше порівняно з минулим роком. Кількість договорів страхування становить понад 389 тис, що на 16% більше, ніж у 2018 році.


Одним з найбільш пріоритетних сегментів залишається страхування КАСКО, сума страхових премій з цього виду зросла на 17% порівняно з результатами 2018 року. У програмах страхування майна премії зросли на 4%, у добровільному медичному страхуванні - на 10%, в сегменті туристичного страхування – на 41%.


Загальний обсяг страхових виплат у першому кварталі 2019 року зріс на 4% і склав близько 242 млн грн за підсумками 12 місяців 2018 року. З них виплати фізичним особам склали понад 178 млн грн.


Задоволеність клієнтів сервісом залишається на високому рівні 92%. «AXA Страхування» – єдина компанія, що використовує Тransparent Customer Feedback, сервіс, що дозволяє відразу після врегулювання оцінити якість послуг компанії по 5-зіркового шкалою. Відгуки з'являються на сайті компанії в режимі реального часу. Адмініструє процес збирання і перевірку відгуків незалежна компанія eKomi «The Feedback Company», європейський лідер в області роботи зі зворотним зв'язком клієнтів.


Андрій Перетяжко, Перший віце-президент «AXA Страхування», зазначає: «Ми успішно почали 2019 рік і плануємо тримати таку високу планку протягом усього року. Ми з оптимізмом дивимося в майбутнє і абсолютно впевнені, що фінансові й стратегічні цілі 2019 року будуть досягнуті в повному обсязі».